Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben már írtam ki egy...

Régebben már írtam ki egy kérdést ezzel kapcsolatban. De azóta még durvább lett a helyzet. Anyám minden nap fejemhez vágja bár csak meg se szült volna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 19:42
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Tesóddal is úgy bánik anyukád, mint veled? Mert ha nem, lehet, hogy ő lenne a kulcs a megoldáshoz. Mivel vele nagyon jó a viszonyod, biztosan segítene, ha megkérnéd, hogy pl. beszélgessen el egy kicsit anyuddal, próbáljon védeni,stb. Szoktál vele egyáltalán ilyen dolgokról beszélni?

Ha tesóddal normálisan viselkedik anyud, akkor tudod annak az okát, hogy vele miért bánik másképp?

Minden esetre, kérlek, semmi ostobaságot ne csinálj!

2010. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Funktasztikus ***** válasza:
65%
én ahelyedbe az élettársát szarrá verném.... és te is vágj viszza ne engedd hoyg bántson fogdd meg akezét.. ha fakanmállal vedd el... ne engedd magad!!csak viiszza ne üss l
2010. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
tesómmal teljesen máshogy bánik.. vele nem ilyen.. ha próbál védeni akkor vele is..sokszor beszélünk ilyenről.. de szerintem anyám szívből utál. engem.
2010. júl. 1. 20:22
 14/37 Funktasztikus ***** válasza:
45%
védd magad....vágj viszza anyádnak vagy tegyél keresztbe..tom hogy az anyád de ha ilyeneket müvel..tanulja csak meg..:)
2010. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
84%
kérdező: nem téged kellene, hanem anyukádat kellene kezelni, de ezt nem rosszindulatból mondom. Azt gondolom ez valami biokémiai folyamat eredménye.
2010. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
gondoltam rá.. hagyok egy levelet és többet vissza se nézek az életbe.. de hát.. suliba járok és 8 általánossal nem megyek semmire mert csak most megyek 11 be.
2010. júl. 1. 20:28
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jót tenne a lelkivilágodnak,ha minél kevesebbet tartózkodnál otthon.Barátoknál nem lehetnél nap közben?Tanulhatnál is náluk suli időben,talán hasznos is lenne az együtt tanulás.Szóval,csak enni meg aludni járnál haza.Ha szüleid kérdőre vonják,miért nem vagy otthon?Mondd azt nekik,hogy azért,,mert tudod,hogy útálnak és nem akarod őket terhelni a jelenléteddel.A legfontosabb az,hogy tanulj jól,hogy legyen majd jó munkád és mihamarabb külön tudj költözni,aztán ha nem akarod,többet nem is kell látnod őket.Megérdemelnék,hogy azután soha többé rájuk se nyisd az ajtót!
2010. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,de ha ez biokémiai folyamat eredménye lenne,akkor mindkét gyerekével ilyen idiótán viselkedne.Ez személyes ellenszenv,ami legfeljebb akkor fog megszűnni,ha majd a gyerekek elmennek otthonról,esetleg az élettárs is lekopik és anyuka rájön,hogy a kutya sem kíváncsi rá.
2010. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyámnak többször volt már idegösszeomlása az anyagi gondok miatt, mindig rajtunk töltötte ki a mérgét. Dolgozni persze senki nem akart, de ez mellékes. Nekem azt mondta mindig, hogy bead intézetbe, meg fogyatékos otthonba, mert idióta vagyok :-( Szörnyű érzés volt. Most már felnőttem, de tele vagyok önbizalomhiánnyal, frusztrációval. Az én anyámnak viszont voltak nyugodt órái is, amikor foglalkozott velünk, beszélgettünk, igaz, sosem őszinte érzésekről, csak úgy csacsogtunk. Nekem is volt egy szörnyű nevelőapám, aki még szörnyűbb volt, ha JÓZAN volt:-(

Most, hogy már van saját családom, anyámmal nem nagyon tartom a kapcsolatot. Suli után rögtön elmentem dolgozni, albérletbe költöztem, és olyan boldog voltam, mint még soha! Visszasírni az iskolaéveket? Hát mi nem fogjuk!

Tarts ki!! Sokan vannak ilyen helyzetben, mint te, sajnos, lelkileg alig lehet bírni, de ha nincs más lehetőséged, akkor össze kell szednem minden erőd, és csak a sulira koncentrálj! Utána tiéd a világ!!

A te anyudnak vannak nyugodt napjai? Nem lehet a lelkére hatni? Pl. megkérdezni nyudogt hanggal, hogy miért utálsz? Megbántottalak? Gyerek vagyok még, szerinted nekem hogy esik, hogy nem szeret senki? ...Ilyeneket. Anyáknapja sosem volt nálatok?

2010. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
azóta utál ennyire ahogy nagyobb lettem.. szóval elmentem általánosbol.. addig se szeretet de.. azért ezt nem csinálta.
2010. júl. 1. 20:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!