Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben már írtam ki egy...

Régebben már írtam ki egy kérdést ezzel kapcsolatban. De azóta még durvább lett a helyzet. Anyám minden nap fejemhez vágja bár csak meg se szült volna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 19:42
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

igen mindenképpen fejezd be a sulit és utána ha nagykorú leszel elmész otthonról.

Nem tudom a testvéred fiatalabb vagy idősebb-e , de nektek össze kekll tartanotok. Egymásra számíthattok. Tulajdonképpen bármikor ő is előkerülhet.

Azt hiszem szubjektív gyűlöletnek hívják ezt. Szubjektív, hiszen az még egy bűnözőt sem tagad meg az anyja.

Tehát a gyűlöletének nem lehetsz a tárgya te, hacsak nincs betegség a háttérben. Sajnálom, hogy nincs rokon akihez tudsz fordulni de mindenképpen kellene, hogy tudjál erről beszélni valakivel személyesen. Egy tanárral, vagy a legjobb barátod anyukájával.

2010. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ma már mindenhez kell engedély: autóvezetéshez, horgászathoz, építkezéshez, stb., de gyereket bármilyen bunkó, nem normális ember nevelhet! Szégyen, gyalázat!
2010. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
hát... ez igaz.
2010. júl. 1. 21:44
 24/37 anonim válasza:
Hali! Sajnos bnőm anyja is egy hülye. Igaz, ő fizikailag nem, de lelkileg terrorizálja. Már sokszor mondtam neki, hogy egyszer szóljon már vissza neki, de nem, mert akkor mindentől eltiltja, és akkor velem sem találkozhat. Komolyan nem gondoltam volna hogy ilyenek vannak amíg össze nem jöttem a szerelmemmel. A hugának kinyalja a seggét, de vele... mindenért ő hibáztatja, ha csinál valamit, akkor azért, ha nem akkor azért. Amihez köze sem volt, azért is ő van lecseszve. A szülei elváltak, apja kijár küldföldre, és havonta kb. 1x találkozik a gyerekekkel. Már sokszor voltam én is vele hogy beszólok anyjának, de azzal is csak bnőm szívna. Milyen anya az olyan aki kivételezik valamely gyerekével? Megmondom! Az már nem anya! Már tényleg a gyámügyre lesz neked is szerintem szükséged. Minden jót, sok sikert és kitartást! :)
2010. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 POciCi válasza:

messze laksz tőlünk?

mert meglátogathatom anyádat :] :)

Am nem szokta belőni magát v vmi?

esetleg ha lenne kedved beszélgetni......:)

2010. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Azt én is kérdeztem már, hogy mindig ilyen? Sosincs egy kedves perce sem? Nemcsak valami idegbaj jön rá olyankor?
2010. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
velem sose rendes.. ritka az amikor nem engem bánt.. és itthon van
2010. júl. 1. 22:19
 28/37 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyellek.

Viszont átérzem a helyzeted. Sajnos nekem sem komplett a családom. A szüleim érzelmi szintje egy döglött csirke szintjén áll, ha eggyel kevesebb IQ-juk lenne, akkor már fotoszintetizálnának.

Ráadásul miattuk nem is mertem barátkozni, így gyakorlatilag igaz barátaim nincsenek, talán kettő van, aki találkozna velem a közeljövőben most, hogy befejeztem a sulit. Sz@r érzés nekik hazudni... De ez van.


Ha gondolod, írj privit.

2010. júl. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem megcsalta apád és mástól vagy, ezért ilyen veled. Mert a félrelépésére emlékeztet.

Ha meg nem, akkor egyszerűen bunkó paraszt. Az ilyet ütni kéne.

2010. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
100%

Az a lényeg,hogy a nagy elkeseredésedben ne csinálj semmi hülyeséget!!!Ismerős a helyzet!

Az én anyám is gyűlölt.Kirakott az utcára.(az akkori élettársa utált engem,anyám őt választotta)

Most már családom van.Meg bocsájtottam,de nem felejtek.

Szeretnék neked segíteni!!!!Hol laksz???


Kitartás.......

2010. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!