Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben már írtam ki egy...

Régebben már írtam ki egy kérdést ezzel kapcsolatban. De azóta még durvább lett a helyzet. Anyám minden nap fejemhez vágja bár csak meg se szült volna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 19:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Az előző kérdést be tudnád linkelni?

2010. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
2010. júl. 1. 19:47
 3/37 anonim ***** válasza:

Olvastam ezt a kérdést, igaz akkoriban nem válaszoltam rá.

Mit jelent az hogy még durvább?

2010. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
állandoan ordibál bánt lelkileg most is... semmit vissza se szólhatok mert akkor még testileg is kapok..és hát tényleg nem bírom most már.. próbáltam vissza szolni neki hogy mégis mi a f*sz baja van velem ? az hogy élek ? erre azt mondta igen,,
2010. júl. 1. 19:54
 5/37 anonim ***** válasza:

Ez szörnyű.Nincs lehetőséged elmenni nagyszülőkhöz, koli(tudom szünet van...) stb...

Bocsi, de az előző kérdésednél nem néztem a válaszokat és a komikat.

2010. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Apudhoz nem tudsz menni?
2010. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
már elmentem volna ha eltudnék..
2010. júl. 1. 19:59
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

ha bántalmaznak, és van nyoma, akkor fordulhatsz a gyámhivatalhoz, gyermekjóléti szolgálathoz.

Sajnálom, egyebet nem tudok javasolni, iszonyat, ha egy gyereknek így kell élnie a saját szülőjével.

semmi hülyeség a fejedben meg ne forduljon, egy életed van!Senkinek ne tedd meg az a szivességet, hogy neki legyen jó magad helyett!

Vigyázz magadra, fel a fejjel.

2010. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

nincs egy olyan tanárod, akiben megbízol és segítene neked?

El kellene menned egy pszichológushoz.

Vagy inkább pstihiáterhez. Egy anya ilyeneket nem mond. Én azt gondolom valami komoly baj lehet a háttérben. És nem te vagy az oka. Érted?

Én arra gyanakszom ez valamiféle betegség. Talán anyukád sem tud róla. Ezt gyógyszeresen kellene kezelni.

2010. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
mármint engem kéne gyógyszeresen kezelni ?
2010. júl. 1. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!