Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ismertek olyat, aki csak...

Ti ismertek olyat, aki csak azért költözött össze a párjával, hogy önállósodjon, leváljon a szüleiről, de valójában annyira nem érezte a párját az igazinak?

Figyelt kérdés
Hogy sülhet el egy ilyen?
2019. márc. 17. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
80% ilyem az első pasi férj csak ugrodeszka otthonrol..
2019. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
53%
Igen, anyámat.
2019. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
66%

Én.


18 évesen nyilván nem bírtam volna kifizetni 200-250 ezret albérletre úgy, hogy mellette éljek is, és egyetemre járjak. Ezzel szemben az akkori páromnak volt lakása, így összeköltöztünk. Tudtam, hogy nem mellette fogok megöregedni, hiszen gimisként nem az Igazit kerestem. De szeretett, folyton a kedvemben járt, megadott mindent. Én is szerelmes voltam nyilván, de amíg ő házasságról, gyerekekről beszélt, én tudtam, hogy 28-29 éves koromig biztosan nem fogok szülni. Együtt voltunk az összeköltözés után még két évet (összeset 4-et), aztán én szakítottam vele.

2019. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam. Utolsó gimis évben jöttem össze a sráccal, érettségi után költöztem is hozzá (én vidéki, ő pesti). 2 évig voltunk együtt, de már a végén alig bírtuk elviselni egymást külön aludtunk stb.

Ezalatt az idő alatt össze tudtam szedni némi pénzt, aztán mentem albiba.


A szüleimmel egyébként jó a kapcsolatom, nagyon jó fejek, nagyon szeretem őket, ők is támogatnak amiben tudnak, azt is tudták anno hogy azért húztam el otthonról mert szimplán önálló életet akartam élni, saját háztartás amiben mindent úgy csinálok ahogy akarok stb.

2019. márc. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Savlekotő ***** válasza:
Most is sokan csak ugródeszkának tekintik az elsőt,aztán hát könnyen túl is lépnek rajta mikor jön az uj.
2019. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!