Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 hónapos kislányunk van,...

5 hónapos kislányunk van, szerintetek a párommal szakitsunk?

Figyelt kérdés

Heti 40 órát dolgozik elhiszem hogy fárasztó,de itthon semmit nem segít. Néha elveszi a kicsit de itthon mindent én csinálok, persze ez a nő dolga, 5 hónapos kisbaba mellett. De jól esne ha kicsit ő is segítene. Úgy bánik velem mint egy k-val csak kielegiti a szükségleteit aztán megy a dolgara.. Egy nap nem telik el hogy ne menjen el valahova nélkülünk. Én meg.persze a 4 fal között a kicsivel, annyi hogy sétálni járok vele a városba, vagy leugrok vele az üzletbe. O most is a haverjaval van melóba is jól érzi magát.. Szinte kikapcsolodik, szokta mondani. Neha megüt, leköpköd. És szó szerint elvarja, hogy szerelmes legyek. Persze van oka hogy még mindig vele vagyok. A kislányom és amikor nem veszekszunk elég jó vele. De a kapcsolatunk 70%-a veszekedesbol all. Kérlek adjatok valami tanácsot.

A helyesírásert bocsi, csak sietek meg a kislányom játszik



2019. márc. 20. 13:25
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan a lányod érdekében hagyd ott ezt a mocskot. Megüti a terhes párját? Néha megüt, leköpköd? szerinted ez rendben van? Azt akarod, hogy ezt lássa a kislányod, ebben nőjön fel és tönkretegye lelkileg. Az én apám is volt, hogy megütötte az anyámat, maradandó lelki károsodásokat okozott nekem. Szüleid, rokonaid vannak?
2019. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
95%

Egy ilyen retek x.ar kapcsolatban miért maradtál benne ÉS minek szültél egy szerencsétlen kislányt ha egyszer ilyen apja van? A gyereket is verni fogja, csak mondom. Ne haragudj, le lehet pontozni, nem érdekel a százalékom, de roppant buta ember vagy. Annyi ilyen embert ismerek, akik képesek ilyen vacak életmódot élni. "Ha épp nem köp arcon vagy üt, rugdos, és nem tojik a gyerekére hogy elmehessen szórakozni, akkor amúgy nem is olyan rossz, szóval természetesen boldog vagyok és vele maradok." ... A kislányodnak nem biztos, hogy szüksége van ilyen apára. Sőt, sokkal jobb ha nincs jelen az életetekben, minthogy téged és idővel majd őt is verje. Ha már gyereket szültél egy ilyennek, akkor most legyél okos és lépj le.

A házimunka nem a nő dolga. A házimunka azoknak az önállóan cselekvőképes embereknek a dolga, akik az adott házban élnek, vagyis neked ÉS a kedves a párodnak. Heti 40 óra meg lehet fárasztó, de ha ő olyan jól szórakozik és a haverjaival van a munkahelyen, ahogy írtad is, akkor nem hiszem, hogy olyan fárasztó lenne. Amúgy heti 5x8 ne legyen már olyan sok. Sok egyetemistával dolgozok együtt, akik nappali képzés mellett 35-40 órában vannak, és jut idejük a családra. Utolsó gondolatként még megjegyezném, hogy egy ilyen fickó nagy valószínűséggel már több nőcskével meg is csalt (bár ne legyen igazam).

2019. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Kitalálom: eleinte nem ilyen volt, gyorsan összeköltöztetek, rábeszélt, hogy hamar legyen gyerek. Szüleiddel a kapcsolatod rossz, oda nem mehettek, barátaid nincsenek.

Eltaláltam?


Neki ez volt a terve. A gyerekkel magához láncol, anyagi függésben tart, és pasizni se fogsz babakocsit tolva. Innentől azt csinálhat veled, amit akar, nem tudsz hova menni. Leköp, megver, megaláz, körbeadhat a barátainak is, azt is tűrni fogod, mert babával nem mész az utcára.

Mindegy, hogy mit teszel. Soha nem lesz jobb. Egyszerűen azért, mert ő meg akar verni téged. Kezdettől erre kellettél neki. Azért te, mert neked nincs kihez fordulni.

2019. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

Heti 40 órától azért ne dobd hanyatt magad!

Az én férjem annak idején heti 50 órát dolgozott, magas tetőkön, kemény fizikai munkát. Ehhez jött még a napi utazás, ami néha sok volt. Volt, hogy hajnali 4 órakor indult itthonról, és este 7 körül ért haza. Ő rendszeresen segített itthon a pici körül, amennyit tudott.

A te párod egy rusnya tetű, nem tudom, honnét szedted össze, de szerintem minél előbb pattanj mellőle.

2019. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
96%

Nem kioktatni akarlak, de tudod milyen veszélyes, ha egy nő ilyen férfi mintát hoz magával?


Ha mást nem, miatta szedd össze magad, csapd a kislányt a hónod alá és menekülj!

2019. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent megtennék annak érdekében, hogy véget vessek ennek a kapcsolatnak. Segitséget kérnk akitől csak lehet. Szülők, rokonok esetleg? Legalább addig, amig nem rendeződik egy kicsit a helyzeted.


Lássuk a tényeket: cselédként vagy tartva, üritgeted a párod nemi szervét (szebben nem tudom megfogalmazni), szinte egyedül sürögsz forogsz a pici körül, megaláz, fizikailag is bántalmaz..meg leköp???? Fúj már! Gondolom minden ilyen jelenet után belenyúl a bugyidba és ezzel részéről el is van felejtve a dolog.


Szépen beszélj a családoddal, valaki csak tud segiteni! Mond el, hogy min mész keresztül! Amint van lehetőség rá, és van hová menned, szépen csomagolj össze és viszlát! A picinek sem tesz jót, ha egy ilyen mérgező környezetben kell felnőnie. LÉPJETEK LE, a láthatásról majd a biróság dönt! Ha pedig kezet emel rád, azonnal jelentsd fel!

2019. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
93%
Szakíts. Jobbat érdemelsz.
2019. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Heti 40 óra mióta sok??? Az egy normál állás.

És mi az, hogy leköp, meg megüt???

Menekülj.

2019. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
36%
Szlovák a férjed, mi?
2019. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenkinek ugyanaz a véleménye, természetesen nekem is. Mielőbb lépj le!

Nehogy vele maradj! Életed végéig bánni fogod!

2019. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!