Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 hónapos kislányunk van,...

5 hónapos kislányunk van, szerintetek a párommal szakitsunk?

Figyelt kérdés

Heti 40 órát dolgozik elhiszem hogy fárasztó,de itthon semmit nem segít. Néha elveszi a kicsit de itthon mindent én csinálok, persze ez a nő dolga, 5 hónapos kisbaba mellett. De jól esne ha kicsit ő is segítene. Úgy bánik velem mint egy k-val csak kielegiti a szükségleteit aztán megy a dolgara.. Egy nap nem telik el hogy ne menjen el valahova nélkülünk. Én meg.persze a 4 fal között a kicsivel, annyi hogy sétálni járok vele a városba, vagy leugrok vele az üzletbe. O most is a haverjaval van melóba is jól érzi magát.. Szinte kikapcsolodik, szokta mondani. Neha megüt, leköpköd. És szó szerint elvarja, hogy szerelmes legyek. Persze van oka hogy még mindig vele vagyok. A kislányom és amikor nem veszekszunk elég jó vele. De a kapcsolatunk 70%-a veszekedesbol all. Kérlek adjatok valami tanácsot.

A helyesírásert bocsi, csak sietek meg a kislányom játszik



2019. márc. 20. 13:25
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
79%
Mivan veled azóta Kérdező?
2021. márc. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
80%

"Neha megüt, leköpköd." Azonnal elmenekülnék. Ilyen alakkal még barátkozni se barátkozok, nem hogy gyereket szüljek neki!

Azt a 30% "elég jó vele"-t bárki mástól többszörösen megkaphatnád.

2021. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
Most miért pontoztátok le az utolsót?
2021. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%

"talán ezért is tűröm, mert természetesnek tartom ezt az életmódot" ... "Szinte minden nap reszketve vártam mikor lesz újra orditas"


Kedves kérdésíró, sajnos ez egyáltalán nem normális vagy természetes, neked sem és senkinek sem szabad ezt a viselkedést eltűrni!

Az pedig, hogy aztán szerelmet vall, miután ütlegel, egyáltalán nem mentség semmire! Vannak férfiak, akik úgy vallanak szerelmet, hogy nem verekszenek veled előtte/utána, az a normális, és semmi más! Nem szabad ezt eltűrni, mert így semmi nem fog változni, sőt lehet, hogy a gyereked is eltűri majd ezt valakitől, mert ezt látta otthon, és ez lesz neki a természetes.


Van lehetőséged, változtass!

2021. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!