Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 hónapos kislányunk van,...

5 hónapos kislányunk van, szerintetek a párommal szakitsunk?

Figyelt kérdés

Heti 40 órát dolgozik elhiszem hogy fárasztó,de itthon semmit nem segít. Néha elveszi a kicsit de itthon mindent én csinálok, persze ez a nő dolga, 5 hónapos kisbaba mellett. De jól esne ha kicsit ő is segítene. Úgy bánik velem mint egy k-val csak kielegiti a szükségleteit aztán megy a dolgara.. Egy nap nem telik el hogy ne menjen el valahova nélkülünk. Én meg.persze a 4 fal között a kicsivel, annyi hogy sétálni járok vele a városba, vagy leugrok vele az üzletbe. O most is a haverjaval van melóba is jól érzi magát.. Szinte kikapcsolodik, szokta mondani. Neha megüt, leköpköd. És szó szerint elvarja, hogy szerelmes legyek. Persze van oka hogy még mindig vele vagyok. A kislányom és amikor nem veszekszunk elég jó vele. De a kapcsolatunk 70%-a veszekedesbol all. Kérlek adjatok valami tanácsot.

A helyesírásert bocsi, csak sietek meg a kislányom játszik



2019. márc. 20. 13:25
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan eltörtem volna a kezét a közelembe eső tárggyal még akkor is ha ezután a mentők visznek el.Az agresszív férfiak pontosan tudják melyik nővel lehet megtenni.Az első pofont követi a második és ahogy sorozatossá kezd válni úgy,egyre több verés ami egyre súlyosabb lesz,majd a válogatott kínzások!

Heti 40 óra a mai világban olyan,mintha a Kanári szigeteken üdülnél.Persze lehet sok idő a munkahelyig utazni.Ha nem bántott volna téged azt mondanám,hogy a friss apukákat hozzá kell szoktatni a gyerekhez,ilyenkor féltékenyek a picire,mivel kevesebb figyelmet,törődést kapnak.A te párod se nem férj,se nem apuka és nemsokára se nem szerető válik belőle! Ha nem tudsz kitörni ebből a helyzetből,lehet,hogy a gyermeked is elveszíted. Csak gondolj bele hosszútávon,mekkora megterhelés számodra minden területen?

2019. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%

Aki lehülyézi a kerdezot, az nem érti ennek a dolognak a lélektanát.

És kerdezo: menj. Azert semmit nem tehetsz hogy ez a kapcsolat normális legyen, d e azért igen, hogy a gyereked normálisan nőjön fel, te boldog legyél. Nem lesz könnyű. De menj. Keress valakit vagy egy szervezetet, akik támogatnak.

2019. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
95%
Majd szépen kicsinál Téged is, mit anno anyámat. Ez az ember pszichopata, csak azért most kezdte el, mert már függésben vagy tőle. Anyámat is ütötte-verte-leköpte, a gyerekeivel nem tudott mar foglalkozni. Anyám bele is betegedett, skizofrén lett mikor pár évesek voltunk, onnantól kezdve eltűnt belőle az empatia, teljesen hidegen hagyta a gyerekei érzései...csak ne szülj ennek még egyet légyszi! Mi hárman vagyunk, problémák vannak mindegyikünkkkel, a kislányod is mentális beteg lesz, egy életre tönkremegy az élete. Sajnállak, mert én tudom milyen ez, mikor ki vagy szolgáltatva és nincs opciód elmenekülni...:-(
2019. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

"Neha megüt, leköpköd. "

Csak egy kérdés..mi a jó büdös francért vagy még vele? Te normális vagy??

Kérdésre a válasz:IGEN

2019. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenkor az jut eszembe, hogy hiheted azt, hogy szeret, ha megüt, leköp? Én azokat sem ütöm, köpöm, akiket utálok.
2019. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
82%
Délelőtt is volt egy ugyan ilyen kamu kérdés, ne dőljetek be. Ott is ékezetek, meg minden nélkül ugyanezt írta...
2019. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
82%
Cska az a családi kapcsolatokban volt esküvői pánik címmel.
2019. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
45%
* felnőtt párkapcsolatokban
2019. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
Két helyen, ill. kétszer feltenni ugyanazt a kérdést, még nem bizonyítja, hogy a mögöttes tartalom kamu.
2019. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkel is probléma lesz, az iskolában, nem tud majd beilleszkedni mert nem lesz rendesen szocializálva. Az ilyen gyerek vagy agresszív lesz vagy nagyon félénk...Anyám sem gondolta volna, hogy ez kesz belőle, egy érzések nélküli nő lett belőle aki senkit nem tud szeretni. Nekem borzasztó rossz kapcsolatom volt vele mindig, csak sajnálatot érzek iránta. Szüleiddel milyen a kapcsolatod? Számomra mindig jelez valamit, ha valaki bent van egy ilyen kapcsolatban mert egy egészséges mentalitású nő ezt nem tűrné. Sajnos akinek nem adtak otthon szeretetet, és mutattak jó példát, azt az élet tanítja majd súlyos áldozatok árán.
2019. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!