Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 hónapos kislányunk van,...

5 hónapos kislányunk van, szerintetek a párommal szakitsunk?

Figyelt kérdés

Heti 40 órát dolgozik elhiszem hogy fárasztó,de itthon semmit nem segít. Néha elveszi a kicsit de itthon mindent én csinálok, persze ez a nő dolga, 5 hónapos kisbaba mellett. De jól esne ha kicsit ő is segítene. Úgy bánik velem mint egy k-val csak kielegiti a szükségleteit aztán megy a dolgara.. Egy nap nem telik el hogy ne menjen el valahova nélkülünk. Én meg.persze a 4 fal között a kicsivel, annyi hogy sétálni járok vele a városba, vagy leugrok vele az üzletbe. O most is a haverjaval van melóba is jól érzi magát.. Szinte kikapcsolodik, szokta mondani. Neha megüt, leköpköd. És szó szerint elvarja, hogy szerelmes legyek. Persze van oka hogy még mindig vele vagyok. A kislányom és amikor nem veszekszunk elég jó vele. De a kapcsolatunk 70%-a veszekedesbol all. Kérlek adjatok valami tanácsot.

A helyesírásert bocsi, csak sietek meg a kislányom játszik



2019. márc. 20. 13:25
1 2 3 4 5 6
 41/54 Kattoryory ***** válasza:
100%
A gyerek miatt NE!!!!!!!! maradj vele, mert ezzel NEKI ártasz a legtöbbet. kérdezz meg gyerekeket akik ilyen családban nőttek fel. Meg fogják mondani hogy jobb lett volna ha szétválnak a szülők és nem veszekedésben nőnek fel. Az ilyen gyerek biztosan súlyos szorongással fog küzdeni és pszichésen beteg lesz! Ilyenkor kis korban a legszenzitívebb az ember, ilyenkor fejlődik a psziché. Ha most nem lépsz ki, akár maradandó károkat okozhatsz neki, és ez biztos. Minél tovább tűröd, annál inkább hozzászoksz a helyzethez és annál kevésbé fogsz kilépni. A gyerekre pedig ne hivatkozz hogy őmiatta nem. Aztán majd ha iskolás lesz és szorongó/zárkózott vagy épp magatartászavaros (fiúknál inkább ez), problémás gyerek lesz, akkor majd megy a csodálkozás hogy vajon mi miatt ilyen..hát ezért
2019. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
A páromat nem én provokalom. Sokszor direkt olyan dolgokat csinál amiről tudja hogy felidegesit, és miutan szépen elmondom hogy hagyja abba, meginkabb piszkal akkor ordítok,es így alakul a vita stb. Pl ha a pici a kezében van mindig a füleit piszkálja, egyszer nem vettem észre mert főztem és csak arra figyeltem fel hogy a kicsi ordít. Azonnal kikaptam a kezéből, de nem merte mondani mit csinált, miután megnyugodott mondta meg, hogy megharapta a kicsi fülét (de nem volt szándékos) na szerintetek akkor nem okkal ordítok rá? Figyelmeztetem hogy ez így nem lesz jó, ezt másképp csináld aztán jön a válasz, hogy kussolj, én ezt tudom stb. Aztán emelem a hangom és így folytatódik.
2019. márc. 23. 09:15
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
De mégis MIÉRT TŰRÖD EZT EL?
2019. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
91%
Teged pofoz..utlegel..a gyereket pedig harapja??!! Meg ma csomagolj! Mondjuk ilyennek nem szultem volna, de szerencsere abban a szerencses helyzetben vagyok, hogy harom egesz kemeny batyam van, akik tuzbe is mennenek ertem. Mar egy pofon utan is a csavo az utcan szedegetne itt-ott ossze magat es tobbet az eletben a kozelembe nem jonne!!! Neked nincs valaki a csaladodban, rokon esetleg akire tudsz szamitani? Nem az mondom, hogy feltetlenul agyon kell verni, de azert nem artana ha valaki helyre tenne. Mellesleg ez mar gyermekbantalmazas is, es reges reg ota rendorsegi ugy is. Meddig akarsz meg turni es mennyit? Megvarod, hogy a kicsit is felpofozza?? Az egy dolog, hogy te elturod ezt az egeszet, de azt hiszem erre nem kotelezheted a kisbabadat! Fuuu bakker..neveloszulokkel jobban jarna!
2019. márc. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
0%

Azért tűri el, mert imádja.

Imádja, ha megverik. Imádja, ha az erős, tesztoszterontól fortyogó férfi felülkerekedik rajta és megmutatja ki a főnök.

Nem hogy eltűri... Kiprovokálja.

És ez mindkettejüknek jó. Mindkettejüknek megvan az egyértelmű szerepe. A keménykezű, hirtelenharagú férfi, és az ártatlan, törékeny nő. Ez a nemek rendje, mióta ember az ember. Ezért működnek ezek a kapcsolatok évtizedekig.

És pont ezért vannak halálraítélve 1-2 év után azok a kapcsolatok, ahol ezekből a szerepekből kilépnek. Például csak a nő dolgozik, vagy ahol a férfi inkább romantikusabb, gyengébb, odaadóbb alkat. Olyankor rögtön beindul a női "agy", hogy "szeret, megbecsül, odaadó, sosem bánt, de mégsem igazi férfi...".

Jöhet a lepontozás a felháborodott asszonyoktól. :)

2019. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom elképzelni hogy haraphatja meg úgy hogy ordítson, és nem direkt. Szerintem csak azt mondta nem direkt, de valójában direkt. Anyám egy pszichopata barommal élt együtt 16éves korunkig, minket csak azért nem nagyon vert, mert ott volt anyám akit verhetett. Mindegyikünkkel voltak problémák és vannak is. Én szorongó vagyok, ahogy az egyik válaszoló írta a másik kettő pedig agresszív...a jóasszony meg csak meglepődve kamillázik, hogy miért lettek ilyenek a gyerekei, nem érti sőt a gyerekeit hibáztatja miért nem olyanok mint a többi gyerek, mentálisan egészséges. Meg van lepődve, értitek? :-\
2019. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, elég ha szétnézel a világban és levonod a következtetést: jó családi körülmények-magabiztos egészséges gyerek, rossz családi körülmények- félénk vagy agresszív, problémás gyerek. És akármikor látok egy mentálisan beteg felnőttet, azt tudom hogy valami probléma volt a családban azért ilyen. Anyámat is győzködte Keresztanyám mikor kicsik voltunk, válj el tőle mert problémák lesznek a gyerekekkel iskoláskorban és felnőttkorban is. Az ökör meg se hallotta, havonta hozni kellette nekünk a kaját mert éhen akartunk halni mert az apánk mindig elitta a pénzt...most meg ez a nő hibáztat mindenkit, a pofám leszakad. Ne akard hogy a gyereked ezért nehezteljen rád, hogy vele maradtál :-(
2019. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval a Keresztanyánk hozta nekünk havonta a kaját, mert éhen akartunk mindig halni.
2019. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Mi is egy vadbarom mostohaapa mellett nőttünk fel, anyám meg még mentegeti is, és nem érti, hogy miért nem lettünk "normálisak ".

Máig ilyeneket mond, hogy a mostohaapám kijönne ám hozzám külföldre megcsinálni a padlómat, pl. Örülök, ha nem látom..A tönkretett gyerekkor mintha nem is létezett volna..

2019. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, ezek nem értik, el se tudják képzelni. Nem értem az ilyen embereket...
2019. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!