Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most, hogy újra...

Mit tegyek most, hogy újra kiderült apa más nővel írogat?

Figyelt kérdés
Karácsonykor kezdődött minden. Januárban derült ki, hogy apa decemberben egy randi oldalon irogatott majd később telefonált egy nővel. Amikor anya rájött teljesen maga alatt volt. Hányt, alig evett és dolgozni sem tudott. Anya nagyon szereti apát és az a baj, hogy apán ez annyira nem látszik. Apa végül megbánta amit tett és megbocsátottunk neki. Erről az egészről én is tudtam, mert anya nem tudta kinek elmondani és magában sem bírta tartani. Most volt a családban szülinapi "buli". Amikor hazajöttünk megláttam, hogy apa egy nőnek írt... Megint. Anyának annyira nem akarom elmomdani, mert tudom, hogy ő ezt már nem tudná megbocsátani másodszorra is. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. márc. 23. 20:15
1 2 3
 11/27 Nyücü ***** válasza:
68%

Sokkal rosszabb egy rossz házassagban felnőni.

Jobb lenne ha mindkettő külön kezdene új életet.Sokkal kiegyensúlyozottabb lenne mindkét fél és később te is.

2019. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
19%

Sokan ez csinálják mert ez valami új és érdekes, izgalmas, én is csináltam de nem komolyan amíg volt párkapcsolatom.

A szakítás oka nem ez lett, viszont most én keresek komolyan társat és visszakapom mert engem hülyítenek a férjes nők.

2019. márc. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%
Írd meg titokban a nőnek hogy apudnak egy garasa sincs és ha ecsábítja akkor te is mész vele :-D Tuti hogy lekopik a nő róla.
2019. márc. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom akiknek ez belefér maguk is félrekúrós fajták. De nagy ügy, ugyanis ezzel eláruljátok a társatokat, röhögve a szemébe hazudtok. Kérdező, állj apud elé, és vond kérdőre. De legyél vele tisztában hogy az ilyen gerinctelen alakok mindig is a farkuk után fognak menni, amint alkalom lesz meg fogja csalni anyudat- és ha anyukádnak mákja van, akkor nem visz haza semmilyen nemi betegséget, meg nem csinálja fel az aktuális libát akit éppen fűzöget...
2019. márc. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%

Ne menj bele a szüleid játszmázásába. Mindkettő megéri a pénzét. A kapcsolatukat nyilván a kényelem és a bizonytalanságtól való félelem tartja egybe, nem a kölcsönös szeretet. Apád másra vágyik, unja az életét, ezért keres kalandot, de nem elég egyenes jellem, hogy ezt otthon is közölje, Anyád meg egy balek, akit nem tisztel, és aki nem is követeli meg, hogy emberszámba vegyék. Őt azért tartják, hogy otthon minden rendben legyen, de Apád nem azt bánta, meg, hogy nőkkel ismerkedik, hanem hogy lebukott, a szánom-bánom meg ahhoz kellett, hogy otthon elüljön a zavar.

Ez nem a Te dolgod, Te ezt nem meccselheted le velük, ők hozhatnák helyre a kapcsolatukat, ha akarnának egymással kommunikálni a struccpolitika helyett.Apádnak nyíltan ki kellene mondania, hogy mi a gondja az életükkel, Anyádnak meg nem siránkoznia kellene, meg elkeserednie, hanem azon agyalni, hogy fel tud-e /akar-e nőni a feladathoz, vagy sem.

2019. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%
Én ott elakadtam, hogy megbocsátottatok neki. Te ugyan miért? Mi közöd van a szüleid házaséletéhez??? Semmi. Ezt rendezzék le ők. Nem téged csal meg.
2019. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

Engem is mindenbe bevontak mikor gyerek voltam, és mondhatom, nagyon rossz, rá is tette a jövömre a bélyegát. El kellett volna kerülni, hogy belekeverjenek, anyudnak kellett volna másnak kiöntenie a lelkét, egy barátnönek, testvérnek, szomszédnak, bárkinek, de ne a gyerekének.


De mivel már benne vagy, ezért megpróbálok tanácsot is adni. Biztos le fognak hurrogni páran, de az én véleményem az, hogy ne kérdezz rá apádnál hogy ez mi volt. Szerintem csak csinálj úgy mintha nem láttál volna semmit. Aztán ha újra észreveszel valami jelet ami tuti arra utal h már megint félrenézeget, akkor szólj anyudnak.

2019. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
41%
"Mindkettő megéri a pénzét. "És a nő részéről ez honnan jött le neked?
2019. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%

Hány éves vagy? Nem a te dolgod lenne ezt elintézni, hanem a szüleidnek egymás közt.

Amúgy meg amit te leginkább tehetsz, és ami számodra a leghasznosabb, ha tanulsz a szüleid esetéből, és nem viszed tovább a rossz mintát, figyeld meg, hogy szerinted mit nem csinálhatnak jól, amiért ez a helyzet kialakult, és te hogyan akarod majd másképp csinálni, és arra törekedj.

2019. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
28%
Ideje zsebpénzemelést kérni! Havi negyvenezer megfelelne.
2019. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!