Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most, hogy újra...

Mit tegyek most, hogy újra kiderült apa más nővel írogat?

Figyelt kérdés
Karácsonykor kezdődött minden. Januárban derült ki, hogy apa decemberben egy randi oldalon irogatott majd később telefonált egy nővel. Amikor anya rájött teljesen maga alatt volt. Hányt, alig evett és dolgozni sem tudott. Anya nagyon szereti apát és az a baj, hogy apán ez annyira nem látszik. Apa végül megbánta amit tett és megbocsátottunk neki. Erről az egészről én is tudtam, mert anya nem tudta kinek elmondani és magában sem bírta tartani. Most volt a családban szülinapi "buli". Amikor hazajöttünk megláttam, hogy apa egy nőnek írt... Megint. Anyának annyira nem akarom elmomdani, mert tudom, hogy ő ezt már nem tudná megbocsátani másodszorra is. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. márc. 23. 20:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%
Egy gyerek nem vonhatja kérdőre a szüleit. Ez az ő dolguk. Ne kavarj! Te hogy láttad, kinek ír az apád? Te mit szólnál, ha ő ellenőrizné a te levelezésedet?
2019. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
25%
Érdekesek a válaszok. Tehát ha tudom hogy az egyik családtagom másodjára is hátba támadja a másikat, akkor kussoljak, mert semmi közöm hozzá. Ja, csak annyi hogy cinkos leszek ha hallgatok... A kérdező nyilván nem kisgyerek, igenis van felelőssége ebben a helyzetben . a hallgatásával, vagy nem hallgatásával állást foglal egy olyan ügyben ami közvetlenül érinti az életét. Ha hallgat, akkor szerinte rendben van hogy az apja félre kúr, meg hazudozik.
2019. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
27%
De ezt akkor sem a gyereknek kell megoldania, és nem is tudja megoldani a szülei helyett. Az élet nem úgy működik, mint A két Lotti, ahol összehozták a gyerekek a szüleiket. Ebből a házasságból nagy eséllyel válás lesz, vagy a gyerek miatt együtt maradnak, de folyamatos lesz a megcsalás, a gyerek meg ott lesz villámhárítónak, ami borzasztó teher, ha még külön magára is vállalja, hát sokat kell majd felnőttként dolgoznia magán, hogy képes legyen egy normális párkapcsolatot kialakítani és működtetni.
2019. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
61%
22 igen, kussoljál, mert nincsen közöd másnak a párkapcsolatához, a saját szüleidéhez sem, ezt hívják magánéletnek és emiatt van az, hogy pl. a szülők nem a gyermekük előtt élnek nemi életet. Amúgy fogalmam sincs hogyan derül ki, hogy apuka kinek írogat a neten, én nem szoktam más levelezésében turkálni, talán a kérdezőnek sem kellene és akkor nem kerülne ilyen helyzetbe. Egy random, ismeretlen nőnek írni meg eleve nem megcsalás. A szülőknek egymás között kellene megbeszélni a dolgaikat, nem a lányukat belevonva.
2019. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
30%
Te hülye vagy utolsó.. szóval ha valaki bántja az anyámat, akkor maradjak ki belőle, mert semmi közöm hozzá. Sajnálom a magadfajtát, nyilván nincs családod.
2019. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Mondd apádnak, hogy ha irogat a nőknek akkor anyád nem bir dolgozni menni tuti leáll ezzel :D
2019. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azért maradj ki belőle, mert magadra veszed a szüleid problémáit, és elfelejted élni a saját életedet, meg fogja mérgezni a kapcsolataidat. De hajrá, ki lehet próbálni...
2019. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!