Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldódjak fel anyám...

Hogyan oldódjak fel anyám pasijánál?

Figyelt kérdés
Anyám és apám elvált. Anyának most van egy párja, akivel tegnap találkoztam először, ez lett volna a megismerkedés. Nagyon rendes, kedves, humoros. Azt mondta hogy csippant engem, és hogy aranyos vagyok. De ez a találkozás nem olyan volt mint amilyennek elképzeltem. Én nagyon félős vagyok nem merek megnyílni, itthon elképzelem hogy minden jó lesz, és amikor odakerül a sor csak hallgatok. És így elég ciki volt az első találkozás hogy gyakorlatilag nem is beszélgettünk...vasárnap találkozok vele megint, hogyan oldódjak fel egy kicsit? Miről tudnék vele beszélgetni? Nagyon félős vagyok...a lányaival csak később fogok találkozni, velük talán jobban elbeszélgetek majd de addig elég ciki lesz amíg csak a csávóval találkozok...

2019. ápr. 3. 17:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
55%

Miért olyan nagy titok a korod? Nem értem.

Nem akarok negatív lenni,de ne is akarj túl nyílt lenni rögtön. Annyira naiv ne légy,hogy azt hidd,hogy a valószínűleg nem fénykorát élő anyádon kívül egy fiatal lányon (rajtad) nem akad meg a tekintete kicsit jobban,mint kellene.

Ha valaha is azt éreznéd,hogy másként tekint rád, apudat értesítsd a gyanúdról, anyud a rózsaszín ködtől úgy sem fog látni az orránál tovább.

Bocsi,hogy ennyire előre szaladtam,remélem,nem fog megtörténni,de ez többször történik meg,mint gondolod.

2019. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fülig szerelmes anyámba és le sem veszi róla a szemét amíg velünk van. És nem akarok túl nyílt lenne de azért jó lenne ha tudnánk beszélgetni
2019. ápr. 3. 19:18
 13/33 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális a viselkedésed, idõre van szükséged, mindennek eljön az ideje.Lehet,hogy nem is lesz tartós kapcsolat.Különben minek csetelgetsz Vele?Azért tartsd nyitva a szemeidet.
2019. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
Jézusom, ne beszéljétek már bele, hogy bejön neki a pasi, vagy hogy a pasi akar majd tőle vmit, és rámozdul. Nincs semmi rossz abban, hogy cseteltek, vagy hogy azt mondta a csávó, hogy aranyos vagy. Persze, hogy ezt mondja, édesanyád a szerelme, mi mást mondana a gyerekéről? Tök jó, hogy mindketten kíváncsian és nyitottan álltok a másikhoz, anyukádat ez biztosan boldoggá teszi. Teljesen normális, hogy izgulsz, majd idővel megnyílsz és a beszélgetés is könnyebben fog menni, egyelőre ő még idegen számodra, majd apránként megismerkedtek. Esetleg anyukádnak elmondhatod, hogy nem akarsz zárkózottnak tűnni a párja előtt, egyszerűen arról van szó, hogy még egy picit meg vagy illetődve, ez egy új szituáció neked. Biztosan ő is tud majd tanácsot adni. :)
2019. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem, csak add önmagad. Ha látszik rajtad, hogy visszafogottabb alkat vagy, akkor alkatilag is az illik hozzád, hogy anyád új pasasával se legyél egyből túl laza és közvetlen.
2019. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! :) Amúgy csak így a helyzetet leírván neki is van 2 lány gyereke, és ő is elvált. Lehet ha már a lányokkal megismerkedek velük keresztül vele is jobba leszek.
2019. ápr. 3. 19:34
 17/33 A kérdező kommentje:
Amúgy ha már ismerném sok ideje akkor egyáltalán nem ilyen lennék. Az új emberekkel vagyok ilyen visszahuzodo. Az eredeti énem nagyon más. Szeretek sokat beszélni hülyéskedni csak valahogy fel kell oldódnom. És igazából szerintem csak félek ha ezt mutatnám felé nem lennék neki szimpatikus...mármint hogy furának tartana...
2019. ápr. 3. 19:37
 18/33 anonim ***** válasza:
43%
Ha 12 évesen vagy ilyen, az egyáltalán nem fura. Ha 32 évesen, az már sokkal furább.
2019. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen rendben van az, ha visszafogottabb egy ifjú hölgy. Újonnan megismert emberekkel úgy lesz csak egyre közvetlenebb, ahogy egyre jobban bízik bennük.


Nincs miért változtatnod ezen. :)

2019. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Esetleg miről tudnék vele beszélgetni? Ha lenne téma akkor tudnék beszélni annyit hogy meg is unná, csak sajnos nincs
2019. ápr. 3. 19:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!