Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya csalja apát mit tegyek?

Anya csalja apát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám kb 1éve hogy csalja apukámat. Az elején próbáltuk a testvéreimmel megakadályozni de nem sikerült eleinte anya mellett álltam mert hazudozott apáról elhittem és megsajnáltam anyát.. egy ideje már apa mellett állunk apa igazából nem tudja vagyis nem mondja ki hogy tudja hogy csalja anya de látom rajta hogy sejti..nagyon sajnálom apukámat sokat dolgozik értünk.. nem tudom mit lehetne tenni próbáltam anyával beszélni hagyja ott a palit vagy mondja el legalább anyának de nem hatok rá se én sem a testvéreim se a barátaim senki sem..

2019. máj. 2. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudsz semmit csinálni! Csak ők tudják, hogy miért hidegültek el egymástól. Sajnos legtöbbször mindkét fél hibás, nem csak az aki másnál keres vigaszt.

A korrekt az lenne, ha elválnának, ha már nem megy együtt. De ugye ez sok kérdést felvet. Ki tudják-e egymást fizetni (ha közös a ház). Hány évesek vagytok, azaz a gyerek kivel marad(na).

2019. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%

A te cipődben jártam kb. 20 évvel ezelőtt kérdező. A legjobb szívvel tanácsolom, hogy semmit ne tegyél, sajnos ez az ő dolguk. Anno én is beleavatkoztam, mert véget akartam vetni az állandó titkolózásoknak, veszekedéseknek, meg nem bírtam nézni, hogy anyámat hülyének nézi apám. És csak 10 éves voltam!

Elmondtam anyámnak, és hatalmas pofont kaptam cserébe az apámtól. És tudom, nem azért, hogy nevelő célzattal, hogy ne ártsam bele magam más dolgába, hanem azért kaptam, mert megtudta anyám, ezzel neki "elbszódott" az élete.

Tényleg ne ártsd bele magad, jobb ebből kimaradni. így is úgyis áldozata leszel egy válásnak, vagy családi perpatvarnak, de legalább nem leszel a krémjében :(

Kitartást kívánok, légy erős, és támogasd anyukádat amiben tudod!

2019. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Anya csalja apát mit tegyek?"

#2 "Kitartást kívánok, légy erős, és támogasd anyukádat amiben tudod!"

Hát azért szerintem ne... támogatni azt kell, akit csalnak, és nem azt, aki csal...

2019. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Maradj ki ebből! Nem a te dolgod!
2019. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem az én dolgom de már nagyon ki vagyok.. nem tanulok nem tudok koncentrálni a cigit is elkezdtem. En 16éves lány vagyok van 2 öcsém az egyik 14 éves a másik 11 és ők is apa mellett állnak.. Nem tudom hogy apukám meddig fogja bírni mostanában egyre többet iszik főleg ha anya elmegy itthonról..
2019. máj. 2. 17:07
 6/21 anonim ***** válasza:
5%
Hallgass azokra, akik azt mondják, hogy ne szólj bele a szüleid életébe. Ez csak kettejükre tartozik.
2019. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Egy ló szt kettejükre tartozik. Ötükre tartozik, hiszen ők (volnának) egy család.
2019. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ugyanugy ránk is tartózik. Ha már anya mondta el nekünk hogy csalja apát és jár a palihoz az orrunkra kötötte ha nem mondta volna el akkor is lenne hozzá közünk.. szerintem már én is elég nagy vagyok ahhoz hogy beleszólhassak abba ami itthon zajlik ugyanugy én is itt lakom
2019. máj. 2. 18:18
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha apátok szereti, akkor csak szívfájdalmat okoznátok neki. Ha ő nem lép, akkor nem kell beleavatkozni. Inkább próbáljatok többet beszélgetni vele.
2019. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szólj apudnak.

Annó nálunk fordítva volt. Féltem beleavatkozni. De mikor kiderült hogy én is tudtam, anyukám birzalmasat csalódott bennem, de természetesen megértette a miértjét annak, hogy miert nem mondtam el.

Igazából semmi sem jó. Az se ha elmondod, az se ha nem.

Hallgass a szívedre, hogy ha te lennél megcsalva, akkor tudni akarnád-e vagy sem.


Mellékesen kitudja anyud meddig csalná apud.... ne haragudj, de elég h*lye hogy a gyerekeit kiteszi ilyen dolognak...

2019. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!