Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya csalja apát mit tegyek?

Anya csalja apát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám kb 1éve hogy csalja apukámat. Az elején próbáltuk a testvéreimmel megakadályozni de nem sikerült eleinte anya mellett álltam mert hazudozott apáról elhittem és megsajnáltam anyát.. egy ideje már apa mellett állunk apa igazából nem tudja vagyis nem mondja ki hogy tudja hogy csalja anya de látom rajta hogy sejti..nagyon sajnálom apukámat sokat dolgozik értünk.. nem tudom mit lehetne tenni próbáltam anyával beszélni hagyja ott a palit vagy mondja el legalább anyának de nem hatok rá se én sem a testvéreim se a barátaim senki sem..

2019. máj. 2. 16:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Volt rá alkalom többször is hogy elmondtuk apának mind a 3an én meg a testvéreim de anya mindig valahogy kimagyarázta. Azóta meg igázábol úgy vagyok vele ha apa nem hitt a gyerekeinek akkor istenem de azért nagyon sajnálom apát és rossz így élni ezzel a tudattal. Apát meg nem értem biztos tudja hogy mivan mégsem lép semmit sem
2019. máj. 2. 18:58
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha apud nem hajlandó látni a nyilvánvalót és nem hisz nektek, akkor nincs mit csinálni... :(
2019. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
"Apát meg nem értem biztos tudja hogy mivan mégsem lép semmit sem" - valószínűleg azért, mert nem lát igazán jó lépést ebben a helyzetben... egyik ismerősnél volt, hogy a férfinek volt 30 éve egy felesége meg 28 éve egy szeretője... természetesen a két felnőtt gyerekükön kívül kb az egész város tudta, de a feleség "nem tudott róla" - értsd nyilván tudott, csak amíg megmaradt annál, hogy "nem tud róla", addig nem kellett rá reagálnia se, tehát nem kellett olyan lépéseket tenni, amin csak veszített volna ő maga is.
2019. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Apa tudja és érzi is hogy mi mellette állunk mert sokszor elmondja hogy jó hogy mellette állunk. A ház is az ő nevén van. Minket nem veszítene el a háza is megmaradna..ezért tényleg nem értem.. szereti anyát de ezek szerint nem annyira.. de az már biztos hogy tudja mert néha szoktam látni anyának milyen sms-eket ír és abból lelehet szűrni hogy tudja. Anyát viszont én is nagyon szeretem ezért nem akarom elárulni már többször inkább csak próbálom rábeszélni hogy mondja el. De ha elvállnak én apával maradnék és a két tesóm is azt mondta hogy vele maradnának.. ha apa egyedül maradna tuti elkezdene inni es lehet fel is akasztaná magát.. apának az apukája 45 évesen halt meg apa is kezdi elérni azt a kort és sokszor azzal jön hogy nem tudja meddig marad életben félek attól is hogy érzi a halálat ézért nem akar már mit tenni de ezt is inkább le is kopogom.. túl bonyolult a helyzet :(
2019. máj. 2. 19:39
 15/21 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a sok segitseget❤ jo volt most ezt kiirni magambol
2019. máj. 2. 19:42
 16/21 anonim ***** válasza:

A szülők házassági problémáit tényleg csak ők tudják megoldani.

A gyerekeket ebbe belevonni baromság és feleslegesen nagy teher. Ti a család részei vagytok, de nem a házasságuké.


Viszont ami felett sokan elsiklottak az az, hogy apukád alkoholista. Sajnos ez hosszútávon nagyobb gond lesz, ahogy az is, hogy nektek fenyegetőzik öngyilkossággal.


Itt egy csúnya játszma eszközei lettetek.

2019. máj. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
szerintem anyatok titeket is tonkre tesz,nem csak apatokat,ha ugy erzi,ti nem vagytok megfeleloek neki,koltozon a pasijahoz,en tobbet nem keresnem,az biztos,nem sok kapcsolatunk lenne az biztos,nem ertem miert teszi tonkre a csaladjat,ha kell neki az uj pasi,koltozon,hozza,hagyjon benneteket beken,es elje a masik ferfival az eletet,azert az 1ev nem semmi,vagy csak a szex erdekli???
2019. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem alkoholista az apukám! Szokott inni de nem sokszor!
2019. máj. 3. 08:41
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

"Nem tudom hogy apukám meddig fogja bírni mostanában egyre többet iszik főleg ha anya elmegy itthonról.."


Sajnos nem azon múlik a függőség (alkoholizmus), hogy milyen gyakran, hanem azon, hogy így oldja meg a problémákat. Keress rá Bajzáth Sándor írásaira.

2019. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hogy anyukádnak van valakije, az egy folyamat része. Odáig a kapcsolatuknak el krllett jutni.

Hárman vagytok gyerekek, tehát nem volt ez mindig így.

Az e része, ami az ő belső intimitásuk, valóban nem tartozik rátok.

De a jelenlegi élethelyzet bizony igen,: anyád félre jár, apád iszik. Ez bizony erősen kihat az életetekre , a

lelkiiállapototokra, a tanulmányi eredményetekre, stb.

Ezt kellene velük megbeszélni, hogy így, vagy úgy rendezzék az életüket, mert nem csak az övékről van szó, hiszen ott vagytok ti is, gyerekek.

2019. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!