Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya csalja apát mit tegyek?

Anya csalja apát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám kb 1éve hogy csalja apukámat. Az elején próbáltuk a testvéreimmel megakadályozni de nem sikerült eleinte anya mellett álltam mert hazudozott apáról elhittem és megsajnáltam anyát.. egy ideje már apa mellett állunk apa igazából nem tudja vagyis nem mondja ki hogy tudja hogy csalja anya de látom rajta hogy sejti..nagyon sajnálom apukámat sokat dolgozik értünk.. nem tudom mit lehetne tenni próbáltam anyával beszélni hagyja ott a palit vagy mondja el legalább anyának de nem hatok rá se én sem a testvéreim se a barátaim senki sem..

2019. máj. 2. 16:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád nem boldog az apukáddal, valamit nem kap meg tőle, amit a másik fickótól igen. Sajnos nem látunk bele a fejébe és az érzéseibe. Elhiszem, hogy sajnálod apukádat, de ez az ő kapcsolatuk, nem igazán tehetsz semmit. Attól, hogy az ő dolguk így végződött, azért mind a ketten hibásak szerintem,de attól titeket, gyerekeket még ugyanúgy szeretnek, mégha egymást nem is. A gyerekek nem kényszeríthetik a szülőket arra, hogy valaki olyannal legyenek, aki iránt már kihűltek az érzéseik. Lehet, könnyebb út volna elválniuk. Annyira már nem vagytok kicsi gyerekek, hogy ne élnétek túl. Az én szüleim is elváltak. Attól még külön - külön mindkettővel jó a viszonyom.
2019. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!