Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Titeket zavarna, ha...

Szülők! Titeket zavarna, ha gyermeketek párja hétvégente nálatok alszik?

Figyelt kérdés

Üdv!


Következő a helyzetünk. 21 évesek vagyunk párommal, még tanulunk. Én vidéki vagyok, kb. minden második hétvégén hazajárok. Így a többi hétvégét barátoméknál töltjük együtt. (Péntek estétől hétfőig kb) én szüleim nagyon szeretik őt, mindig kérdezik mikor jön velem haza stb. az ok, amiért én néha többet vagyok náluk mint ő nálam, hogy én ingyen utazom, neki pedig nem kis költség mert több óra út.. Igyekszem náluk segíteni, ha ott vagyok, sőt, saját kajám van mert tőlük az albérletembe megyek át (ahol nem egyedül élek, hanem 3 idegennel, ezért is otthonosabb nekem náluk a hétvége) mégis néha félek, hogy zavarok.. Engem nem zavarna, de mind mások vagyunk. Barátomnak nem mondtak ilyesmit, én mégis aggódom de hát nem tudnánk máshol lenni, mert 3 lány közé meg mégsem viszem fel a lakásba. Párszor fordult csak elő hogy mondjuk nem csak hétfőig hanem keddig maradtunk, mert akkor közös programunk volt vagy valami, de szüleim ő esetében ennek mindig csak örülnek.


Szülők Ti ezzel hogy vagytok?


Köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 7. 17:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
42%

#27

Ja, biztosan a pasidat siratják!:D

2019. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
59%

#31

Miért olyan nehéz elképzelni, hogy valaki kedvelje a gyereke párját? Nálunk a családban ez a normális, és igen, szívesen találkozik mindenki a vejével/menyével. Anyai nagymamám is oda meg vissza van édesapámért, mi ennyire furcsa ezen?

2019. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
51%

#32

És ez most hogy jött ide?

Mi köze annak, hogy én kedvelek valakit, vagy havonta két hetet együtt kell vele laknom?

2019. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
76%

22-es vagyok:

Te írtad: " Kerülgetni nem nagyon kell, végig szobában vagyunk, vagy elmegyünk és este jövünk csak.(:"

Akkor mikor is segítesz?


Te írtad azt is, péntektől hétfőig, keddig maradsz!

Az 4 éjszaka! Az nem 5 nap?

Értem én, hogy aki azt írja, hogy igenis zavarsz, azt lepontozod, de akkor mért kérdezted meg?

2019. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Én nem pontozok senkit, a többi válaszoló pontoz valószínűleg. Bocsi de ahhoz nagyon értesz, hogy mások szavait kiforgasd és hibát tegyél oda, ahol nincs, csak ha te belemagyarázod.


2 hetente vagyunk ott. Nem minden hétvégén. Azt írtam ritkán előfordult elő keddig. Ez nem minden alkalmat jelent. Barátom volt hogy több mint egy hetet volt nálunk.


Ha épp nem segítek, akkor nem vagyok "láb alatt" ERRE értettem hogy a szobában vagyunk. Ennyire nem lehetsz primitív már ne haragudj, te szándékosan akarsz belekötni a mondanivalómba. Szerinted az, hogy valaki segít a házban azt jelenti hogy 0-24 takarít meg sürög-forog más lakásában? Mert te ezt mondod éppen. Ha épp nem segítek, ha nem takarítok anyujával, a szobában vagyunk vagy elmegyünk valahova. Nem értem ezen mit nem lehet érteni és szerintem te már trollkodsz és ezt nem is komolyan írod:D jóba vagyunk szüleivel,gyermekük párja vagyok, nem a szobalány. Szüleim soha nem kérték páromtól, hogy csináljon bármit is, én is magamtól csinálom.


Szóval ha netán le is pontoznak téged vagy bárkit az mások véleménye, nem az enyém. De valóban nem túl szépen fejezed ki magad, meg kell hagyni.

2019. máj. 9. 20:36
 36/41 A kérdező kommentje:
És az egészben az a legszomorúbb, hogy Te rossz színben tüntetsz fel engem a többi válaszoló előtt, csak mert máshogy értelmezel egy szöveget. Valójában nem ismersz, nem tudhatod mennyit segítek, vagy mennyire igyekszem megfelelni... De tudod mit? Valójában ebből kifolyólag lehet tényleg nem is kellett volna feltenni ide egy kérdést. A szavakat könnyű félreérteni ha az adott embert nem ismerik.
2019. máj. 9. 20:44
 37/41 anonim válasza:
77%

Egyetértek azokkal,akik szerint ez személyiségfüggő.

Szerintem 2 hetente egy hétvége (szombat-hétfő vagy péntek-vasárnap) nem tragédia,egészségesnek találom. Látom messze laktok egymástól, távkapcsolatban gyakori az ilyesmi. Kérdező szerintem ne stresszelj ezen,lehet van egy kis megfelelési kényszer benned,hiszen a kérdést is azért írtad ki mert bizonytalan vagy. Ha normális vagy,úgy látod szeretnek és elfogadnak nincs miért aggódnod.

Én biztosan mondanám a gyerekemnek, vagy legalább utalnék rá, hogy sokat van itt a párja.

2019. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
65%

#33

Ha valakit kedvelek, akkor nem örülök, ha elmegy. Mondjuk.

2019. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
32%

#38

Én is kedvelem a szembe szomszédot és a sarki zöldségest, de ettől még nem akarom, hogy becuccoljon hozzám.

Egyébként mi a fenéért győzködsz itt erőszakosan?

Azt csinálsz amit akarsz és én is.

2019. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
47%

#39

Wut? Te kérdeztél, én csak arra válaszoltam.

Azért a gyermekem párja picit közelebb áll a családhoz, mint a zöldséges...

2019. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!