Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó módszer ha úgy szoktatom...

Az jó módszer ha úgy szoktatom le a gyereket a cumiról, hogy a cumit bekenem csípős paprikával?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 11:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem még olvasni is rossz!!!

Miért akarod KÍNOZNI A gyerekedet...????

2010. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
úristen nem 1870ben élünk
2010. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Ez hülyeség. Én azt láttam a tvbe h a gyereket úgy büntették h FOLYÉKONY SZAPPANT RAKTAK A SZÁJÁBA. Az ilyen milyen anya?:S


Amúgy meg szerintem kérd el a cumit és mond azt, hogy kap valami játékot vagy valamit cserébe. Amit szeretne, persze ne olyan nagy dolgot.

2010. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
hát..ez sztem is túlzás, meg a szappan is..bár ha megnézitek,régen a gyerekek normálisak voltak. most meg félni kell már szinte egy második osztályostól, olyan szövege van, mint egy 19 évesnek, és úgy is viselkedik. Miért? el is kényesztetik..itt irta valaki hogy vegyél neki játékot...majd rászokik bármire, hogy cserébe megkapja amit akar -.-"
2010. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy lett elvéve, hogy azt tudta, hogy ki lett dobva.

A csipős paprika, na én azonnal kiköpném a cumit, de lehetséges, hogy ez nem olyan jó ötlet.

2010. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Idővel úgy is leszokik. Engem úgy akartak leszoktatni, hogy mustárt kentek rá, és azóta imádom :DD Úgy hogy benézték. Rá 3-4 hónapra magamtól leszoktam.
2010. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A saját érdekében szerettem volna "kínozni",hogy később ne álljanak szét a fogai ,de most hogy mondjátok tényleg nem valami barátságos dolog..., viszont nem is olyan egészségtelen mint a folyékony szappan, sőtt nem is egészségtelen.
2010. júl. 9. 11:12
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Legalább csukamájolajat tegyél rá, az is rossz ízű, de legalább egészséges.
2010. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Keresztfiamat úgy szoktatták le,h elhozták hozzánk és elfelejtettek cumit hozni, így aznap elvolt cumi nélkül, utána pedig a kutyus elvitte:)) Dbig még kereste de 2hét után eszébe se jutott,h valaha cumizott:)
2010. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

hát..ez sztem is túlzás, meg a szappan is..bár ha megnézitek,régen a gyerekek normálisak voltak. most meg félni kell már szinte egy második osztályostól, olyan szövege van, mint egy 19 évesnek, és úgy is viselkedik. Miért? el is kényesztetik..itt irta valaki hogy vegyél neki játékot...majd rászokik bármire, hogy cserébe megkapja amit akar -.-"



nagyon igazad van!

2010. júl. 9. 11:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!