Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó módszer ha úgy szoktatom...

Az jó módszer ha úgy szoktatom le a gyereket a cumiról, hogy a cumit bekenem csípős paprikával?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 11:02
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
szadista
2010. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
OmG!!!! Ez nagyon hülye ötlet!!!
2010. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Engem 4ÉVES koromban sikerült leszoktatani a cumiról...Rám reggel mindig a papám vigyázott mert a szüleim dolgoztak, és egyszer amikor vitt az oviba eltűnette, és nem adta vissza :P

Sajnos ma már bánom, hogy nem szoktam le előbb, mert több évig fogszabályzót kellet hordanom, és egy pár szájműtétes is el kellett végezni CSAK A CUMI MIATT!!

De szerintem is barbárság a csípős paprika..Ha egy ideig nem lesz neki vissza adva a cumi, nem fog érte többet sírni...

2010. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!