Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat, csinálhat egy...

Hogy mondhat, csinálhat egy "anya" ilyet a gyerekével?

Figyelt kérdés
A "kislány" egy csúnyán mondva fogyatékos és szellemileg sérült gyerek, kerekesszékes. 16 éves aranyos kedves lány aki 9 éves szinten van , "ismerem", tesvéremnek eggyik csoport társa egy ilyen foglalkoztatóban, na de a tesómat ebből most haggyuk ki. Az anyja nemvolt képes betétet venni a testileg fejlett "kislányának" ( tesómat kérte meg a lány,hogy hozzon neki betétet). Az ittas "anya" a "kislány" testét végig égette cigarettával, ütötte-verte stbb. Az "anya" látott a tv-ben olyan kisfiút v. kis lányt aki leforrázta a testét ( csúnya hegeket hagyva) és ezért kaptak pénzt a szülei. Azt mondta az anyja a kislányka üljön bele a kádba és ráeng4edi a forróvizet, hogy hólyagos legyen a bőre és több pénzt kapjon érte. Hogy tehet egy "anya" ilyet? ( szegeden laknak) 15 éves lány vagyok. lécci válaszoljatok . bocs a hibákért de igazán mérges vagyok.
2010. júl. 10. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

nem tudnád lefényképezni a nyomokat telefonnal pl?

de tényleg szólj egy felnőttnek és ha senki rád sem hederít menj magad a rendőrségre vagy a gyámhatóságra...

remélem taláálsz valaki segítőkész embert :-(

2010. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
1 szer 2 szer találkoztam vele ünnepségeken én nem járok oda ahova ők!! nekem nincsemmi bajom .
2010. júl. 10. 14:38
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha a foglalkoztató nem tett semmit, akkor menj el a gyámhivatalba.

Dél-Alföldi Regionális Államigazgatási Hivatal Szociális és Gyámhivatala



Vörösné dr. Fodor Zsuzsanna hivatalvezető

6741. Szeged. Rákóczi tér. 1. Tel:62/562-616

gyam@darkh.hu


[link]

2010. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez a szegedi elérhetőség:

Gyámhivatal ügyfélszolgálata



6720 Szeged, Széchenyi tér 11.

Telefon: (62) 564-332


Ügyfélszolgálati idő:

Nap: -tól. -ig. Megjegyzés:

Hétfő: 08:00 - 15:30

Szerda: 08:00 - 17:30


[link]


A névtelen bejelentéssel is kell(ene) foglalkozniuk. Ha lelkiismeretes ügyintézőt fogsz ki, foglalkozik az üggyel attól függetlenül, hogy még csak 15 éves vagy. Ha a másik végletet, akkor sajnos akkor sem foglalkozna vele, ha felnőtt lennél.

2010. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Ilyen embernek gyerek? Szánalmas az ilyen szülő. Elhiszem, hogy sokat jelent a leg minimálisabb pénz is, de ez már sok.

Azt nem hiszem, hogy te sokat tudnál tenni. Mindenképp el kéne mondanod egy felnőttnek aki szerinted segíthet és értesítheti a megfelelő személt.

2010. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!