Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A te nagyszülőd szidta a...

A te nagyszülőd szidta a szüleidet neked, amikor gyerek voltál?

Figyelt kérdés
Nálunk a nagymamám sokat szidta anyukám, amikor vigyázott rám pl. "a hülye anyád", ilyesmiket mondott. Érdekel, hogy ez másoknál mennyire gyakori.
2019. aug. 15. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez a "hülye anyád" és társai nem volt,de mind két félről ment negatívitás egymás iránt.
2019. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, folyamatosan, viszont nem a saját gyereküket hanem a menyüket és vejüket szidtak.


Gyerekként nagyon durva volt.

2019. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, de csak az egyik oldalról, mert apukám szülei mellettünk laknak, így mindennapos befolyás és kontroll alatt élnek.
2019. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nagyszüleim szerették a gyerekeiket, soha egy rossz szót nem mondtak rájuk, nekünk gyerekeknek meg főleg nem.
2019. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Forditva. Aztan miutan jol megutaltam a nagymamam, anyam rendszeresen fenyegetett azzal, hogy lepasszol hozza, ha rossz voltam.
2019. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Apai nagymamám mindig szuperlatívuszokban beszélt anyuról (tehát a menyéről), és apuról is.

Anyai nagymamám apámat sokat szidta, de anyuról (saját lányáról) is lehúzta a keresztvizet, pedig oka nem volt rá. Mellesleg apámat sem volt oka szidni, apu is mindig segítőkész és udvarias volt az anyósával.

Nekem ez amúgy nagyon ellenszenves, és hála anyámnak, hogy ő nem ilyen korlátolt és ostoba. SOHA nem mondott rosszat a lányomnak rólam sem, és a férjemről sem.

2019. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Nagymamám rendszeresen szidta az "apámat", mikor gyerek voltam. Én sosem beszéltem, vele, viszont megtudtam, hogy még annál is sokkal rosszabb, mint amilyennek a Nagyim mondta.
2019. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nagymamám életében soha egy rossz szót sem szólt senkinek a gyerekeiről vagy azok házastársáról. Az anyai nagymamám viszont szokta apukámat szidni. Még jó, hogy én már kisebb koromban is felértem ésszel, hogy mamának baromira nincs igaza (meg hogy másokat, idegeneket is szokott szidni).
2019. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!