Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Melyik verziót illik, ha...

Melyik verziót illik, ha anyós nem jön átvinni a gyereket, vagy ha nem érdeklődik akkor megkérdezni, hogy átvihetjük-e, vagy van-e kedve átjönni?

Figyelt kérdés

Nem sokára születik meg az első babám, de anyósom nagyon minimálisan érdeklődik íránta, mindig a macskáiról vagy a már meglévő 3 unokájáról beszél akik a másik fiáé.

Ha bent leszek a kórházban és nem jönne látogatni akkor is hogyan kezeljem? Az azt jelentené, hogy nem kíváncsi rá? Sajnos az én családom távol lakik, ezért ők nem tudnak átjönni, örülök ha 1 hónapban találkozom majd anyával. Egyébként a páromnak is ez lesz az első gyereke.



2018. nov. 12. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem eröltetném,minek kénszerből muszájból közbe meg nem érzi belülről akkor minek eröltetni,max letudja, gondolom nem ma kezdődött h igy áll hozzád...
2018. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem miért izgat ez téged ennyire, ha nem jön akkor nem jön, szerintem így a szülés előtt van most nagyobb gondod.
2018. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
90%
Ne erőltesd, nem kötelessége érdeklődnie a gyereked iránt. Ha később se érdeklődik, egyszerűen hagyd, lehet hogy unja már a sok gyereket, hiszen van már 3 a másik fiának is. Az is lehet hogy amíg nem születik meg a gyerek, addig nem érdekli (végülis jogos, azzal aki még a hasadban van, mit tud kezdeni?) utána meg jönni fog. Várd ki de ne hisztizz ha nem mutat később sem érdeklődést.
2018. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Én hagynám, hogy lépjen az anyós. Vagy azt lépi, hogy eljön hozzátok, vagy azt, hogy nem jön. Te a picivel úgysem igen ugrálhatsz.
2018. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Van aki nem akarja nem is lehet erőltetni.Sztem unoka se való az ilyen embernek.Mint pl anyám.Ő se nem jön a gyerekekért,nem hívja őket telefonon...Semmi.Na nem is eroltetem.Anyának is 0 volt,hát meg mamànak!?
2018. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen viszonyban vagytok egyebkent, azert valahogy utalnek ra, hogy szivesen latom ha jonni akar. Lehet hogy epp amiatt aggodik hogy nem akar a nyakadramenni, vagy hogy esetleg zavarna. Talan volt konfliktus belole regebben hogy tulsagosan belemaszik az eletetekbe es most torekszik ezt kerulni...
2018. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Előző jót írt, szerintem is jelezd felé, hogy szívesen látod (már ha így van).

Barátnőm pl. nem nagymama, de nagypapa második felesége, és mivel nem mondta neki a fiatal anyuka, hogy mehet ő is, 4 hónapig nem látta a gyereket. (Holott csak annyi kellett volna, hogy szívesen látják őt is.)

Ki ilyen, ki olyan. Szerintem ezt a gesztust tedd meg felé. Ha nem megy úgy sem anyósod, akkor ez van (de nem rajtad múlt.)

2018. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen igen, add tudtára, hogy szívesen látod, aztán azt kezd vele amit akar. Ha nem érdeklődik, legalább nem rajtad múlott.
2018. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Habár fentebb azt válaszoltam, hogy hagyd az anyósodra, az utánam válaszolók meggyőztek és én is azt mondom, hogy add tudtára, hogy szívesen látod őt (is). Távozáskor is újra meghívhatod. Valószínűleg (legalább egyszer) eljön. A továbbiak tőle függnek.
2018. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem sem kellene erőltetni, ha nem kíváncsi rá akkor nem érdekel.
2018. nov. 12. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!