Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy lehetne valamilyen jó...

Hogy lehetne valamilyen jó kis módon elmondani a leendő nagyszuloknek az öröm hírt hogy nagyszülők lesznek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
"Terhes vagyok!"
2019. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Mutasd meg a tesztet.
2019. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Csusztasd be valahova az ultrahangképet. (Pl egy fotóalbum és miközben nézegetitek egyszer csak ott lesz a kép)
2019. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Nagyi, papi! Szuksegunk lesz ratok, mert gyermekunk lesz. Vagy vmi ilyesmi sztem.
2019. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Egy videóban láttam hogy babacipőt tettek egy kis ajándék dobozkába, és a nagypapa szülinapján adták át, nekem tetszett, aranyos volt, el is sírta magát a papa.
2019. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 alletta ***** válasza:
69%

nagyon jó dolog, hogy ti vagytok a szüleim, még jobb, hogy ti lesztek gyermekem nagyszülei.

mellékeljétek az ultrahang képet is.

2019. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 alletta ***** válasza:
57%
a babacipős nagyon tetszik!
2019. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Mar megint lepontoztak. Mi rosszat irtam? Csinaljatok montazs kepet a gyerekkori kepeitekbol es adjatok oda, es ha megkerdezik, ki ez a baba: az unokatok!
2019. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Én 2 in 1 kaptam a hírt: Jöttek a lányomék hétvégére, átadtak egy kis ajándéktáskát, hogy hoztunk neked valamit. Egy picike fehér, de kék szélű body-t vettem ki a táskából. Nézem, mondom, de aranyos, köszi! Látták rajtam, hogy nem tudom hová tenni hirtelen, mert az a nagyon picike, autóstükörre is akasztható kis vállfás elefántos elejű kis ruhácska volt. Annyit mondtak: kisfiúnk lesz, és a TE unokád.

Hát kellett két perc, mire minden leesett és magamhoz tértem. Sikerült meglepniük. Nagyon-nagyon örültem.

Holnap lesz két hetes és gyönyörűségesen szép. :))

2019. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
#9: kisfiunk. Rövid u.
2019. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!