Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Csúnya dolog, hogy nem tudok...

Csúnya dolog, hogy nem tudok teljes szívvel örülni az ajándékoknak?

Figyelt kérdés
A mamám mindig rendel az Avonból vagy Oriflameből parfümöket, dezodorokat, sprayket, krémeket stb. kicsit használja őket, majd odaadja ajándékba születésnapra, karácsonyra stb. Szerintetek csúnya dolog, hogy nem tudok neki teljesen örülni? Persze örülök, hogy ad, de előtte miért használja, ha tudja, hogy ajándékba lesz?

2016. nov. 1. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez szimplán parasztság, tovább adja, ami neki nem kell.

Ennek nincs miért örülni. Mondd meg neki, hogy nicsn ilyen dolgokra szükséged, csak magának rendeljen, te nem használod.

2016. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Szia,

Haaat ebben a formában en sem örülnék neki.

Legközelebb "háborodj fel", amikor kibontod! "Hihetetlen, hogy már az Avon is kispórolja a krémet a tubusból...

Az Oriflame parfümből teszt szert küldtek? Már hiányzik a fele..."

Reméljük veszi a lapot Mama..

Ha pedig szándékos, akkor szimplán mama bunkó egy kicsit :(

Legközelebb adj neki egy felbontott, félig megevett Rafaellot!

(Egy két üres celofán csomagolást dobálj bele vissza :) )

2016. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 sanyinak ***** válasza:
87%

Biztos előzetesen tanulmányozza az illatokat, hogy később szagról tudja ellenőrizni, használják-e az ajándékát! :)


Te meg adjál neki ajándékba csokit, amibe előtte beleharaptál! :)

2016. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is adtak már ilyet, láttam hogy megkezdett, mondtam hogy elnézést, ez már használt, biztos tévedés, és visszaadtam. Többet nem adtak bontott cuccot.
2016. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ennek senki sem örülne. :D
2016. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez eléggé pofátlanság,ha csak ugy neked adná,de mint ajándék,ez már illetlenség.
2016. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Még szép, hogy nem örülsz neki. Én se örülnék egy olyan ajándéknak, amit más már használt. Kicsit úgy érezném, hogy a felesleges cuccot akarja továbbpasszolni nekem.
2016. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

Sok burzsuj válasz.


Ajándék lónak...


Ez legyen egyébként a legnagyobb bajod az életben.

2016. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, nem mi vagyunk burzsujok, csak tudod, volt gyerekszobánk, és megtanították, hogy olyat nem illik ajándékba adni, ami már használt, pláne nem olyasmit, ami ezáltal a mennyiségéből is veszít. Téged erre nem tanítottak, vagy istállóban nőttél fel?
2016. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem örülnék neki én sem. Tudom, milyen bosszantó.

De: biztos, hogy a mama próbálja ki? Avontól rendeltem néha, soha nem kaptam felbontatlanul semmit. Kiderült, a "tanácsadónő" próbálta ki őket. Soha többet nem rendeltem semmit.

Karácsonyra adj a mamának általad megkezdett csokit, félig üres dezodort.

2016. nov. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!