Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem tudom mit csinaljak?

Nem tudom mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A leheto legrovidebben leirom, hogy mi is a helyzet. Van/volt egy verszerinti apukam, akit szuletesemkor ott hagytunk anyaval, mivel ivott. Neha mikor kicsi voltam lattam 2-3-szor, talan. Na most az a helyzet, hogy apa 2008 korul meghalt. Kaptam rola levelet, mivel nem fizette a gyerektartast. A lenyeg, hogy apai agrol van egy idosebb testverem, en 21 vagyok, o nem tudom mennyi. Meg apai agrol is van egy mamam aki abba a hazban lakik, ahol apu is lakott. Ha mama meghal en a hazbol latok valamit vagy batyussal lerendezik ezt? En kapok levelet ha mama meghal? Battyamnak lesz koze a hazhoz? (Sajat haz egyebkent) Felvenni nem szeretnem egyikkel sem a kapcsolatot, mivel ok sem kerestek engem. A lenyeg ha mama meghal en a hazbol latok valamit illetve kapok levelet?
2019. szept. 10. 17:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
A nagymamád után apukád örökölne, de mivel meghalt így a gyerekei fognak örökölni. A haláleset után a közjeyző megkeresi az örökösöket, értesít, hogy mikor lesz a hagyatéki.
2019. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy a mama mar csak hsszonelvezeti joggal lakik a hazban es halala utan a batyad kapja. Amugy miert nem kerdezed meg a nagyit? Ha teszel ra magasrol es messzirol kerulod, akkor ne tartsd a markod!
2019. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 orton ***** válasza:
37%

Az első két hozzászóló tökéletes leírt mindent.

Egyébként meg gusztustalan a gondolkodás módod.

2019. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az a ház már régen a bátyád nevén van a mama haszonélvezetével. A helyedben nem dédelgetnék nagy reményeket!
2019. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az utolso ketto hozzaszolonak uzenem, hogy nem erdekel, hogy milyen velemennyel lesztek rolam, es az sem erdekel hogy mit gondoltok errol az egeszrol. 21 ev telt el, egyik sem meltatta arra magat, hogy megkeressenek es felvegyek velem a kapcsolatot. Mikor nagyon jol tudom, hogy tudnak rolam. Hisz mikor kicsi voltam voltam ott parszor. Sot, ha nem kellett volna gyerektartast vizetnie fateromnak, ha rajtuk mult volna, meg a mai napig nem tudnek arrol, hogy el e vagy hal az apam. Errol ennyit. Nem csak en vagyok ebben a tortenetben a ludas. Es azon leszek, hogy az a haz az enyem legyen! Ha ok igy akkor en miert ne?! Nyilvan nekem kellett volna 7-8 evesen ingazni ket varos kozott hogy tudjam mi van a “mama”-val?! Vagy nem is ertem..
2019. szept. 10. 18:52
 6/24 A kérdező kommentje:
Mivel en is apam gyereke vagyok, tudnom kellene rola, hogy mi van a hazzal.
2019. szept. 10. 18:55
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
És te kerested őket? A szád az nagy, de fogadjunk te sem emelted fel a segged, hogy meglátogasd őket. Így jogosan nem fogsz kapni semmit!!!
2019. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Na meg úgy látom, az okostelefonozás is megy, akkor gondolom embereket hívni is lehet róla, hogy hogy vannak. Megtetted? Ja, nem!
2019. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mint irtam, szerintem nem egy 7-8 eves gyereknek kene ingazni ket varos kozott. Es egybkent is en/mi probaltunk kapcsolatba lepni veluk meg mikor kisebb voltam. Ok nem meltattak magukat arra hogy felvegyek velem. Errol ennyit.
2019. szept. 10. 18:59
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

4-es vagyok és higgadj le Kérdező!

Nem minősítettelek, csak vázoltam neked egy lehetőséget, ami ilyen "kapcsolatok" esetén rendszerint várható.

De megelőzhetsz minden tippelgetést, elmész a Földhivatalba és megnézed, hogy ki az ingatlan tulajdonosa!

2019. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!