Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy békitsem meg a nagymamámat?

Hogy békitsem meg a nagymamámat?

Figyelt kérdés
A nagymamám nagyon vallásos és nagyon maradi elvei annak ez alapján nevelte apukámat is aki hogy megfeleljen neki mindig megjatsza magát a. mama előtt. Szóval hogy hétköznapokon egyáltalán nem imádkozunk én nem is hiszek istenben de ha jön a mama akkor rögtön el kell játszani a nagy vallásos családot. Szerencsére mindig bejelenti ha jön ő a kertvárosba lakik mi a belvárosba és mindig előtte nap szól szóval múlt hétvégén nem is gondoltunk rá hogy jönni fog mert nem szólt ezért itt aludt a barátom. Szombat reggel megyünk ki a szobából erre a mama ott ül a kanapén. Még nem tudta hogy van barátom pont a maradi elvei miatt mert ugye házasság előtt bármi kapcsolatot kezdeni bűn meg stb. Mondanom sem kell hogy kiakadt neki is ment rendesen anyáéknak hogy hogyan engedhetik ezt meg és stbstb. Aztán elment és felénk sem néz ami csak azért baj mert látom hogy ez apát nagyon bántja pedig szerintem ideje volt hogy végre ne éljünk hazugságban a mama miatt. Most mit tehetnék hogy ne haragudjon ennyire ránk? Vagy hagyjam aztán majd megnyugszik?
2019. szept. 11. 12:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%
Mindenki olyan rossz indulatú... Gondolom a kérdező nem akar rosszba lenni a mamájával mert szereti és lehet nem nyugodna a mama bele ebbe. #4 válaszoló példáját kövesd szerintem.
2019. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Tamas922 válasza:
92%
Az legyél akinek látszol,ha a mamának nem tetszik,lehet menni helyettetek gyülekezetbe, templomba,vallásos barátokhoz. Ne legyetek képmutatoak. Üdv egy vallásos ember
2019. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd lenyugodni, most mit érnél azzal,ha elmennél magyarázkodni,még annál jobban mondaná a magáét.
2019. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#8-as, 19 éves leszek novemberbe:)
2019. szept. 11. 14:19
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
a mama egy vén gecL
2019. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%

Örülj, hogy megszabadultatok ettől a gyöpös agyú szentfazék faphinától! Ha bocsánatot akar kérni, majd megkeres Benneteket, de ti nehogy koslassatok utána!


Apudban meg tudatosítsd, hogy "jó srác, csak az anyja egy hülye pitsa"-valamelyik szatirikus animációs filmben volt, ahol az adott szereplő anyukája hasonlóan kattant volt-. Próbálj vele erről minél többet beszélni, próbálj meg vele időt tölteni, mert ez a megfelelési kényszer, ami belőle árad, az a környezetét is taccsra vágja hosszú távon.

2019. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha a nagymamád azért haragudott meg, mert eddig becsaptátok azzal, hogy milyen vallásosak vagytok, akkor van miért bocsánatot kérni tőle. Megjátsszottátok magatokat előtte, hazudtatok neki. Vallástól függetlenül ez nekem is sz@rul esne.
2019. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd. Szerintem most látni se akar. Meg amúgy se Nagymami elképzelése alapján kell élni.
2019. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
86%
Lehet már rég túllépett volna azon, hogy ti nem vagytok vallásosak, ha eddig nem játszátok magatok... Szánalmas ez az egész. A szüleid hibája nem a tiéd.
2019. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!