Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Félek a nagypapámtól, mit tegyek?

Félek a nagypapámtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezen a héten töltöttem be a tizenhatot, szóval mondhatni elég fiatal vagyok. Apukám felöli családrésszel amúgy is rossz a kapcsolatom, ahogy anyának is. Nem nagyon néznek minket jó szemmel. Apukám kettő testvére pedig úgy használják ki őt ahogy csak lehet.

De a legrosszabb még mindig a nagypapám. Valami undorító az az ember. Mindig ha oda megyek (Mert oda kell mennem üdvözlő puszit adni) fogdos. Egy ideig csak a derekam simította meg, amit furcsáltam de nem izéltem miatta. De van hogy "Megcsúszik" a keze és a fenekem fogja meg. Vagy mikor engedem el akkor a mellemhez ér. A családi ebédeken folyton engem néz, és mindig a közelembe akar ülni. Amikor fiatalabb voltam. (Olyan 13-14 éves) mondta nekem, hogy milyen szépen nőnek a melleim.

A családból én vagyok egyedül lány gyerek. Minden unokatestvérem fiú. Illetve az én testvérem is az, szóval csak rám van szálva. Fogalmam sincs mit tegyek. Ma is mennem kell hozzájuk családi ebédre. És már a gyomorgörcs fog el.

Tudok én egyáltalán tenni valamit ilyen helyzetben? Ha igen, akkor mit?


U.I.:Előre is köszönöm a válasszokat, és megy a zöld kéz mindenkinek!



#család #nagypapa #rosszviszzony
2019. nov. 2. 09:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
92%
Először: ez szexuális zaklatás, nem más. Kiskorú szexuális zaklatása. Közöld a szüleiddel, hogy a közelébe nem mész soha többet és ha erőszakkal odavinnének, akkor feljelented nagyapádat. Ettől függetlenül is érdemes lenne felnyomni ezt a vérfertőző, pedofil szemetet.
2019. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
88%
Véletlenül rá lépsz a lábára, bütykére.. Jaj bocs, elnézést ha még ilyen öreg, ahogy írtad, menj neki, dőlj neki vagyis nekiesel, hadd boruljon a vén g@ci
2019. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%
Én is azt tudom tanácsolni, hogy szólj rá jó hangosan, ha ismét megfogdos. Légy bátor és állj ki magadért! Ez egyáltalán nem normális még egy idegentől sem, nemhogy rokontól. A szüleid pedig szégyeljék magukat, hogy annyiban hagyják az ilyesmit...
2019. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt! Végül kiáltam magamért és a lábára léptem amint olyan helyre nyúlt. Aztàn nem próbálkozot többet mert mikor kettesbe maradtunk és hozzám akart nyulni, mondtam neki hogy még egy próba és a vérszerinti apám fogom hívni. Megijedt. Azóta rám se néz. Köszönöm!
2019. nov. 3. 19:18
 25/25 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök! :)
2019. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!