Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ausztriából sorbalátogat...

Ausztriából sorbalátogat mindenkit egy rokon mikor vírus van?

Figyelt kérdés
Két gyerekünk van,ők már két hónapja itthon vannak,és nem vittük boltba,emberek közé.itthon dolgozunk.anyósóm férjével ausztriából hazajöttek egy napra tegnap,hiába kértük hogy még bírja ki.persze a gyerekek odamennek hozzájuk.hiába vigyáztunk eddig? Csak hőbörögnek hogy semmi bajuk nincs,dehát két hétig semmi tünet akár,meg csak hordozók is lehetünk. Máshol is kibírják a nagyik. Persze mindig semmibe vették amiket mondunk. Mesélték hogy több rokonnál is voltak és szerintük ez rendben van,csak én akadékoskodom.tényleg így van? Ugy tudtam mi se mehetnénk így boltba kèthétig(heti egyszer megyek) nem büntetik ezt?
2020. ápr. 30. 06:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
De elvileg kötelező a 2 hét karantén, csak van hogy a határon nincs kedvük vacakolni vele. Mindenesetre mi is és az ismerőseink akik kint voltak 2 hét önkéntes karantént vállaltunk és az orvosnál is lejelentkeztünk
2020. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

7!


Engem nagyon érdekelne amúgy, hogy ha szerinted nincs vírus, akkor pontosan mi van? A világ vezetői nagy egyetértésben úgy döntöttek, hogy kreálnak valami kamut? Vagy mi? Tudod ha ez lehetséges lenne, mármint az, hogy a világ minden országának vezetői egyet értsenek, már rég világbéke lenne

2020. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
11es vagyok: amúgy utólag kiderült hogy egyik kollégánk pozitív lett, szal jól is tettük
2020. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A vírus a sok ártatlan mellett a féleszűeket is kiselejtezi.
2020. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%

Hogyan lehet Ausztriából EGY NAPRA hazajönni????


Nem engedik őket vissza, az tuti!

2020. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

off, azért örülök a sok józan válasznak.

Én tegnap másik kategóriában le mertem írni, hogy két olyan ismerősöm is meghalt, akik fiatalabbak voltak és nem volt bajuk, le lettem pontozva. A családjukat nem tesztelték! A felsorolt elhunytak között nem láttam őket. Sokan annak örülnek sokan, hogy mehetnek strandra, ikeába, blabla, komolyan??

Az ismeretégi, rokoni körömben jellemzően az a pár rokon legyintget erre az egészre, aki kiírják, hogy életiskolájában végeztek, meg osztogatják agyatlanul álhíres portálok marhaságait. :/

Egyikük már korlátozás alatt is vitte fagyizni a három gyerekét. Minden nap.

2020. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Ja kérdés meg szerintem provokálás.
2020. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát nem ismerem a magyarorszagi szabalyozat, de nalunk Szlovakiaban ez 1660 euro penzbirsag....ha kulfoldrol hazajott, akkor 2 hét karantén, ami azt jelenti, hogy nem mászkál emberek koze, nem latogat meg senkit, nem megy boltba, stb. kajat is csak ugy rendelhet, hogy az ajto elott leteszik es ha elment a futar, akkor kinyithatja az ajtot es atveheti a csomagot. Nálunk az ilyet a rendorsegen lehet jelenteni. Es igen, siman lehet beteg es az osszes meglatogatott rokont megfertozhette. Ez pedig mar a tobbi ember tudatos veszelyeztetesenek minosul, szerintem ezert szabadsagvesztes is járhat.
2020. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18-as Nálunk pont ilyen szabályok vannak! Sajnos mindig vannak szabályszegők! Vagy lebuknak, vagy nem!
2020. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz a kérdésem,kértük hogy ne jöjjenek,hagyták hogy odamenjenek a gyerekek,a többi rokonnál nem tudom mennyit voltak,ők se veszik komolyan. nálunk egy napot,ugyanugy mennek boltba,mert senki nem tudja..
2020. ápr. 30. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!