Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Rosszul érzem magam, mert nem...

Rosszul érzem magam, mert nem találkoztam nagyszüleimmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám anyák napja alkalmából elment szüleihez. Megbeszéltük, hogy én is fogok menni nagycsaládlátogatni de sajnos reggel 10 körül volt. Én meg alapjáraton nem tudok hajnali 5 előtt elaludni, ezért 5 óra alvás után nem tudtam felkelni, nyűgös voltam és azt hazudtam, hogy rosszul vagyok, nem akarok menni. Igazából tényleg rosszul voltam, de csak az 5 óra alvás miatti rosszullét. Majd délután 4-kor felkeltem, akkor jöttek haza pont anyáék és mondták, hogy nagyon hiányoltak a családi összejövetelről, aztán kitudja meddig vannak még velünk az élők között nagyszüleim, elég öregek. Nagyon bánt a dolog, mit tegyek?

2020. máj. 4. 02:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
de akkor is szünet van.
2020. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
járvány kellős közepén idős rokont látogatni a legfelelőtlenebb dolog. anyádék hülyék voltak hogy mentek
2020. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%
minek van kocsid, ha nincs jogsid? pláne a mamánál?
2020. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyetemen nincs érettségi szünet 😃
2020. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
egyetemen már vizsgaidőszak van..
2020. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Még nem minden egyetemen 😉
2020. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyetemen nincs érettségiszünet. Mondjuk mindegy, mert átaludtam az órámat, szóval tökmindegy :D Ígyisúgyis minden nap találkozik 20-30 emberrel nagyanyám mert a falu könyvelője, szóval nem oszt nem szoroz a mi látogatásunk. Meg anyám alapból sem érdekli a dolog.
2020. máj. 4. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!