Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért akar a nagymamám driftelni?

Miért akar a nagymamám driftelni?

Figyelt kérdés

Még egy pár hónapja a nagymamám miközben a csatornákat nézegette a tv-ben látott eg driftelő autót (Nissan Skyline), és azóta mindig mikor beszélünk eszébe jut hogy ő ki akarja próbálni a driftelést. Ez normális? Nem igazán szereti az autókat de ez az egy dolog nagyon tetszik neki. Vajon miért?


(ez egy komoly kérdés)



2020. jún. 6. 21:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen korban... hát... majd felborul a butasága miatt
2020. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%

Puding próbája az evés. Szerintem egyszer érdemes lenne elvinni egy körre, még ha nem is ő vezet, de az élmény legyen meg. Érdekes nagymamád van egyébként. Nyilván ez nem normális, mivel melyik mama akar driftelni? :D

De nézd az ő szemszögéből. Remélem tudtam segíteni.

2020. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ne értsd félre, a nagymamám nagyon okos és értelmes ember, semmilyen mentális gondja nincs. Ez az egy dolog akadt be nála.
2020. jún. 6. 21:55
 4/27 A kérdező kommentje:

#2


Köszi, elkondolkodom rajta.

2020. jún. 6. 21:57
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Megunta a lekvárfőzést, valami izgalomra vágyik.😄 Szerintem nincs ezzel baj.
2020. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Lybra válasza:
98%

Szerintem nagyid amikor meglátta akkor úgy vélte, hogy ez egy izgalmas tevékenység és mivel eddig nem próbálta ki, ezért kipróbálná.


Nem tudom miért taláják ezt furcsának, hisz ez egy tök természetes dolog, hogy valamit ki szeretnél próbálni ami felkelti az érdeklődésed. Kortól függetlenül.


Király nagyid lehet. ;)

2020. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%

Szerintem ez tök jó dolog, hogy ilyenek is érdeklik :D Pont hogy azt látom mostanában, hogy az idősebbek leszólják az ilyen dolgokat.

Én tuti elvinném egy ilyenre , persze csak olyan mellé, aki tényleg tudja, hogy hogyan is kell ezt. :)


Egyébként szerintem én is ilyen nagymama leszek egyszer :D

2020. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%

Szupernagyi!:) Fizesd be egy gyakorlopalyara, ahol a csuszos utviszonyokat szimulaljak ... ott aztan csuszkalhat az oreglany! :)


Bazisugrani nem akar? Vagy sikloernyozni? Nehogy odakapcsolj a TV-ben.

2020. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem próbálta,vidd el.
2020. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Semmi gond!

Bizonyára akad otthon egy facér Nissan Skyline, nyugodtan add oda.

Nem lehetsz irigy éppen a nagyiddal! ;)

2020. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!