Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Abszolút városi gyerekként...

Abszolút városi gyerekként szerettél a falusi nagyszülőknél sokat lenni?

Figyelt kérdés
Érdekesnek találtad? Ábrándoztál arról, hogy neked is jó lenne ott élni? Volt sok jó élményed?
2020. jún. 20. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Gyűlöltem minden percét.
2020. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Kisgyerek koromban szerettem ott lenni, de mikor már voltam 13-14 vagy akörül, akkor már nem. Nem jön be a falusi élet, soha nem élnék falun.
2020. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Miss Endzsi ***** válasza:
82%
Igen, és már faluban élek javarészt. Sokkal jobban szeretem, csak az a rengeteg feketerigó hiányzik. A pozitívuma, lett egy kismacskánk, saját tyúkjaim tojják a tojást, nagyobb szobám van, van zuhanyzó, kád is. A negatívum, hogy rettentően hideg van benne ősztől tavaszig, völgyben van a ház, patak mellett.
2020. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Tősgyökeres pesti gyerekként minden nyarat Debrecenben a mamánál töltöttem. Minden percét imádtam. Sajnos már rég meghalt, nagyon hiányzik-
2020. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nekem borzasztó volt, teljesen ingerszegény környezetben. Gyakran nem volt ott a barátom, mert nem jöttek le nyaralni, így nagyon magányos voltam. Akkoriban nem volt Pc, meg mobil... úgyhogy nem volt jó. A lakótelepen otthon, meg legalább játszhattam volna a játszótéren random gyerekekkel, de itt nem volt senki. Nem is volt csoda, hogy szeptemberre nem volt erőm iskolába menni, és elbutultam, mert 2 hónap egyedül az idős nagyszülőkkel, nem fejlődésre termett 9 évesnek való. Addig nyaraltam náluk.
2020. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Pesti vagyok af, de rengeteget voltam Tatabányán (tudom, nem falu) és minden percét imádtam. Igazi falun egy hetet voltam másik nagyszulokkel, az akkor jó volt, de soha nem költöznék Pestről el, maximum külföldön egy nagyobb városba.
2020. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Én nem élnék falun, de jó volt a nagyszülőknél lenni vidéken.

Nagypapám megtanított lőni, meg lehetett jogsi nélkül motorozni, meg lógtunk az ottani haverokkal, meg unokabátyám is ott lakott és vele is olyankor tudtam találkozni. Bár viccesen nézhetett ki a sok nagydarab, hosszúhajú tipic vidéki srác között egy alacsony, vékony kislány de én mindig jól éreztem magam. És csak nagyszüleimnél játszhattam a cicákkal mert a szüleim alergiásak voltak rá.

2020. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szerettem, mert a nagyszüleimnek volt egy háza vidéken és egy lakása városban, és felváltva voltunk hol itt, hol ott. Falun szerettem a nagy kertet, az erdőt és a sok állatot, de állandóan nem éltem volna csak faluban.
2020. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Dunántúli városban éltünk, és 100 km-re lévő faluban laktak a nagyszüleim. Imádtam ott tölteni a nyarakat.
2020. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Imádtam velük lenni!

Egyrészt persze, mert nagyon szerettek.

Másrészt állatok voltak, hatalmas kert, a határban földutakon biciklizgettünk nagyapámmal....csupa-csupa kalandos dolog volt.

Hét éves koromban a testvérem betegsége miatt nem volt családi nyaralás, hanem egyhuzamban öt hetet náluk töltöttem. Csodálatos volt! Egészen beleszoktam az életükbe.

2020. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!