Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Úgy adódott a helyzet hogy...

Úgy adódott a helyzet hogy nagyszüleim neveltek fel ezért nagyon ragaszkodok hozzájuk. De úgy alakukt hogy el kellett adniuk a lakásukat. Mondtam hogy esetleg költözzenek fel Pestre vagyis felajanlottam. Butaság lenne?

Figyelt kérdés

Kineztem egy olcso kis paraszthazat nekik parommal. Mert mindig szerettek volna hasonloban lakni.

De persze felujitanank nekik. Butasag lenne ha felkoltoznenek? Nem olyan idosek 65 es 60 evesek.

Ezen agyalok mert csak a legjobbakat szeretnem nekik..


2020. szept. 25. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
jól teszed!
2020. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tovabbi válaszokat is várok..

Köszönöm azért!

2020. szept. 25. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt az olcsó kis pesti (?) parasztházat előbb nézesd meg hozzáértővel....
2020. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól tanácsolja, aki szakembert ajánl a megnézéshez és véleményezéshez.

Küldj nekik fényképeket, vagy jöjjenek személyesen megnézni. Jó ha közelben van az orvos, megfelelő közlekedés. Főleg a padlást nézzétek meg (tető, cserepek). Az sem mindegy, hogy milyen a környék, kik a szomszédok...

Egyébként megdicsérlek a segíteni akarásodért.

2020. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

szerintem is nézesd meg, és vidd el őket oda párszor, hogy teszik-e nekik a környék, mennyire messze van a bolt, az orvos, nem túl nagy-e a kert, milyen a közlekedés.

most talán még rugalmasak - bár ez a személyiségüktől is függ -, később, ahogy idősödnek, nehezebben fognak mozdulni más lakóhelyre, így is macera lesz nekik, hogy az eddigi otthonukat ott kell hagyniuk.

2020. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenkepp megnezetnenk a lakast. Mindenhogyan!

De akkor nem lenne butasag?

Szeretném ha a közelemben lennének..biztonsagosabbnak erzem mint hogy most 500km vagyok toluk..

2020. szept. 25. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem butaság, inkább nemes elgondolás, amit tervezel. Figyeld a válaszolók tanácsait, mi legyen közel, milyen lehet az utca képe, szomszédos házak...
2020. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm!
2020. szept. 25. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
"65 es 60 evesek." Dolgoznak valahol, valamit?
2020. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagyszüleid hajlandóak lennének Pestre költözni?

Mit csinálnak a mostani lakhelyükön? Most lettek nyugdíjasok?

2020. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!