Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymama unokával közös...

Nagymama unokával közös programot miért nem akar?

Figyelt kérdés

Elég sértő, és furcsa a viselkedése. A közös családi látogatást éppen "elviseli", nagyon kedves, készül rá mikor megyünk de soha nem ajánlja fel hogy maradjon ott a kicsi, vagy hogy majd ide-oda ő elviszi stb.

Nem látom hogy őszintén érdeklődne az unokája iránt. Rosszul esik.


Férjem nyugtatott, hogy édesanyja ilyen és kész. Ilyen jövős-menős asszonyt még életemben nem láttam. Feszt mászkál naphosszat ide-oda a városban, mindenféle "programokra" állítása szerint, kórusba, könyvtárba meg mittudomén. Na de 70 évesen????


Én nem mászkáltam ennyit egyetemista bulizós korszakomban!!



2020. okt. 10. 17:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj az. Passzold le máshova a kölköt, ha ennyire unod.
2020. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Es ha maszkal, akkor mi van? Igaz,most a korona miatt veszelyesebb, de hadd csinalja, ha szereti. Nem lehet, hogy tul kicsi meg a gyerek, es nem tud vagy mer ra vigyazni? Mert van ilyen is, en se tudtam mit kezdeni az ocsemmel kb 1 eves koraig, utana mar konnyebb volt nekem is vigyazni ra.
2020. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
70 éves, el tudja dönteni, mennyit akar mászkálni és hogyan akarja élni az életét, ha mindig is ilyen volt, mit vársz tőle? Akkor se fog a gyereked körül forogni az élete, ha fejreállsz, nem neki szülted, felesleges a hiszti. Ha a férjedet nem zavarja, akkor pláne semmi beleszólásod.
2020. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy 70 évesen könyvtárba jár, még nem biztos, hogy egy kisgyereket szívesen vállal. Össze sem hasonlítható a kettő.
2020. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
17%
Érdekesek itt egyes emberek... anya vagyok, egyszer remélem nagymama is leszek és szívesen fogok vigyázni az unokámra, ha úgy adódik. Mert ezért is vállaltam gyereket, hogy benne van a pakliban, hogy egyszer nagymama leszek és az unokámra is szívesen fogok időt együtt tölteni. Ez nem jelent egyet azzal, hogy egy nő magának szüli-e a gyereket, vagy sem. Nyilván a szülők dolga eltartani, felnevelni, minőségi időt vele együtt eltölteni, de miért kellene, hogy nyűg legyen egy nagymamának az unokája? Ugyan olykor miért ne vigyázhatna szívesen az unokájára, vagy csinálhatna vele közös programot? Ez nem azt jelenti, hogy a nagymamának kell nevelni, de akármilyen "beosztása" van egy nagymamának, már régen rossz, ha nyűg neki heti egyszer mondjuk 3 órát az unokájával tölteni. Azért ettől még nem ő neveli fel...
2020. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

"miért ne vigyázhatna szívesen az unokájára"

Miért ne donthetne el o maga, hogy mikor mit csinál szivesen?

2020. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen. Nem nagymamatipus. Ami nem megy nem kell eroltetni.
2020. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
28%
Ki mondta, hogy nem döntheti el? De attól nehogy már ne legyen természetesnek vehető, hogy egy nagymama időt tölt az unokájával...
2020. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%
5, fogalmad sincs, milyen leszel 70 évesen. Az én anyósom is eljár piacra, színházba, de nem tudna egy kicsire vigyázni már.
2020. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
8 Nem lehet elvárható és nem lehet természetesnek sem vehető, ha a nagymama nem ilyen fajta jellem. Nincs ezen mit ragozni, az, hogy a szülő mit akar ezen a téren egyáltalán nem releváns.
2020. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!