Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van ahol a család azzal...

Van ahol a család azzal zsarolja a nagyszülőket, hogy addig nem láthatják az unokát (élőben), amíg be nem oltatják magukat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 18:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
60%
10 es! Megvan az okom nem oltatni. Az influenza oltàstól maradandó betegsègem lett, több tíz ezer embertàrsammal együtt, nem mondom, hogy soha nem oltatom be magam, de az első körben nem. Már csak azért sem, mert semmit nem tudni a mellèkhatàsokról, majd ha kiderül ettől mit lehet kapni eltudom dönteni. Én se rá, se le nem beszèlek senkit. Ha valaki kèrdezi is, csak annyit mondok ez mindenkinek saját döntèse. És apàmat már nem viszi el, őt elvitte a ràk, amire èrdekes módon nem tudnak ellenszert, ezt nagyon hamar megtalàtàk. Legyen szerencsèd, és légy egèszsèges mindig.
2021. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
38%
11 pont erre gondoltam én is. De aztán rájöttem, hogy senki sem marad. Hacsak nem vámpír. :)
2021. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
31%

"Lehet a szülök el sem hiszik az egész koronoiát."


Mert a szülőknek már van annyi eszük, hogy különbséget tudnak tenni mese és valóság közt.

2021. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
69%
Van. Ez szomorú.
2021. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
39%

Tízes, bocsi, félrenyomtam, és lepontoztalak, pedig a zöldet akartam:P

Én is csak fordítva tudom elképzelni. Tehát hogy a nagyszülőkhöz addig nem mehetnénk, amíg nem oltanak be minket. De ez felesleges is lenne, nyilván, mint minden értelmes ember, magunktól is beoltatjuk magunk.

2021. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, hogy feltűnt-e, a kérdés NEM a hülye konteósoknak szólt.

Az oltás biztonságos, mellékhatásai mind ismertek rövid távon, és a hatásmechanizmus alapján nem lesz hosszútávú mellékhatása sem.

Az influenzaoltás nem okoz maradandó károsodást, hazudozni sem itt kéne. Mindenkinek kötelessége lenne beoltatnia magát, hogy véget vethessünk ennek a járványnak, és megvédhessük a be nem olthatóakat.

Mivel semmilyen tudományos érv nincsen az oltás ellen, ellenben számtalan mellette, aki nem oltatja be magát, úgy, hogy nem döntésképtelen, az nem való a társadalomba.

2021. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Kérdező, igen, el tudom képzelni, hogy van. Én például egyes rokonaimról is el tudom képzelni - ne kérdezd.

Az oltásról annyit, hogy igen meg van rá az esély, hogy bajod lesz tőle. Én is félek, bevallom. De ha meg nem oltatod be magad, akkor meg másokat és magadat is veszélyezteted, plusz te leszel az idióta. Az oltási papírokról nem is beszélve.

2021. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
29%

Ennek ellenére mindenki megkapta a jogot, hogy ne oltsa be magát.

Legfeljebb azzal kell számolnia, hogy az egyre növekvő oltási hajlandóság miatt hamarosan a többség mélyen el fogja ítélni őket, jogosan.

2021. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
32%
@19 Eddig több millió esetből egyetlen egyszer sem történt halálos kimenetelű allergiás reakció. Ennyi erővel attól is félhetnél, hogy meghalsz egy fejedre eső cseréptől.
2021. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
64%
19-es vagyok, #- 21-es, de drágám történt, nézz utána. Csak nem Magyarországon. És ha számodra ez egy fejedre eső cserép veszélyével egyenlő, nem tudom mit gondoljak, de nem szeretnék vitatkozni, mindenkinek meg van a véleménye.
2021. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!