Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van ahol a család azzal...

Van ahol a család azzal zsarolja a nagyszülőket, hogy addig nem láthatják az unokát (élőben), amíg be nem oltatják magukat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 18:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
70%

“ Eddig több millió esetből egyetlen egyszer sem történt halálos kimenetelű allergiás reakció.”


Hazudsz. Ha azt mondanád hogy elenyésző a vírus áldozataihoz képest, arról lehetne vitatkozni, hogy mi mennyi meg lehetne moralizálni. De így szóra sem vagy érdemes.

2021. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
76%

“ Nem tudom, hogy feltűnt-e, a kérdés NEM a hülye konteósoknak szólt.”


Tudjuk tudjuk. Aki másképp gondolkodik mint mindNYÁJatok, az konteós, meg jobb szélsőséges. :D


Találjatok ki valami újat, mert már unalmas.

2021. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
23%

A Föld lapos, nézz utána. Igazam van, vagy igazam van?

Tehát: hol és mikor történt regisztrált, pl. a pfizer okozta olyan anafilaxiás sokk, amit nem tudtak úgy ellátni, hogy megmentsék a beteg életét? Lehet, hogy történt 1-2 ilyen, bár én nem halottam róla.

Ha állítasz valamit, bizonyítani is kéne.

A fejre eső cserép valószínűsége, és hogy halált okozzon, kicsi, csak nem egzaktul kiszámítható.

Hogy belehalj az oltásba, egy a több százezerhez, de inkább millióhoz. Kérdés, hogy melyik a nagyobb? Talán a cserépé kisebb, mert egyetlen ilyen esetről szóló magyar nyelvű forrást sem találtam. Valószínűleg túl könnyűek, azért.

2021. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
16%

Nem, az a konteós, aki a tényekkel és bizonyítékokkal szembemenve

hisz különböző összeesküvés-elméletekben. Te az eddigiek alapján ezt teszed.

2021. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
84%

Én? Hol? Tudsz idézni olyan hozzászólásomat, ahol összeesküvéselméletet, vagy bármi elméletet osztottam?

Annyit mondtam hogy állítólag 2 millióan regisztráltak. Ebből jogos a következtetés, hogy a maradék nagy része nem kér belőle.


A választások nem úgy működnek (még), hogy a hangos kisebbség dönt, mert a többi csak “hülyekonteós”

2021. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
33%

Nem jogos a következtetés, mivel az oltatni akarók jó része még nem regisztrált.

[link]

@23 Itt állítottál valamit, amit nem támasztottál alá. Mivel egyelőre nincs hivatalosan regisztrált, bizonyítottan az oltás okozta haláleset, ez gondolom valami összeesküvésen alapszik(azaz: x meghalt, mert z látta, csak eltitkolták stb.) Ha nem, akkor bocsánat, csak nem nagyon látom, hogy még milyen módon magyarázható.

2021. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Lehetne a kérdésnél maradni?
2021. jan. 30. 21:14
 28/40 anonim ***** válasza:
41%

“ ez gondolom valami összeesküvésen alapszik”


Elvből sem vonok ilyen oldalak alapján le következtetést. Frankfurter Allgemeine, és társai írtak 10 oltás utáni halálesetről, ami vizsgálnak. Nyilván nincs még eredmény, addig nem lehet kimondani hogy az oltás mellékhatása. De ha cáfolni lehetne akkor nem is vizsgálnák.

2021. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
69%
29 ez volt az utolsó
2021. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos van.

És ez ennek a jàrvàny-őrületnek tudható be.

2021. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!