Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Én reagálom túl? 4 éves...

Én reagálom túl? 4 éves gyereknek igazi kalapácsot, és szöget kell adni játszani?

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni, hogy a szüleim nem normálisak. 2 órára bíztam rájuk a fiamat, és az apám szöget meg kalapácsot adott neki játszani.

Szerintük ez teljesen rendben van, én reagálom túl.


2021. júl. 12. 22:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Elég furcsa. Legközelebb az ütvefúróval játszik?
2021. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem bíznám rájuk legközelebb.
2021. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Már arra gondoltam, hogy megbolonultak.

Múltkor az anyám gyógyszer vett be, apám mondta, hogy vegyen ki neki is egyet (ugyan azt szedik).

De nem vette egyből, mondta anyámnak, hogy tegye le, erre az anyám letette a konyhapultra. Amit a gyerek elér, ha székre áll.


Másnál is ennyire figyelmetlenek és felelőtlenek a nagyszülők? Vagy csak az enyémek őrültek meg?


Anyósomék idősebbek, de sokkal jobban figyelnek az ilyesmire. Szóval nem gondolnám, hogy korfuggő.


Anyámék szerint én reagálom túl.

2021. júl. 12. 22:54
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Csak úgy odaadta neki és magára hagyta vele, vagy együtt játszottak ezekkel?
2021. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

Nagy difi hogy ott van vele egy felnött vagy csak odaadjak neki aztán otthagyjak.

Kisgyerekként én is imádtam siman csak úgy cisnalni mint a nagyok, akár fába szögelni, de mindig volt ott valaki.

2021. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

A gyerek kint játszott az udvarban, amíg ők bent a házban főztek. Nyilván erre lettem sík ideg.

Amúgy is olyan az udvarok, mint egy lomitelep. Tele minden szeméttel.

2021. júl. 12. 23:05
 7/33 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell túl félteni a gyerekeket.


Nyilván van egy pont, ami mar felelőtlenség, de ha együtt kalapáltak, akkor en nem latok benne semmi rosszat

2021. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
64%
Nem bíznám rájuk máskor. Nem vagyok beteges túlféltő, de ez már felelőtlenség.
2021. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Savlekotő ***** válasza:
84%

Nem kell túl félteni a gyerekeket.

Persze nem is,Aztán ti rinyáltok a temetésén a facebookra,nem kell cukorként kezelni,de azért normális ember 4 évest nem hagy egyedül egy szöggel kalapáccsal,kutyával, medencében,vegyszerrel gyógyszerrel,forró leves melett ablakban a 7 iken,de ahol fogyóeszköz ott ez nem baj lesz másik,4 éves nem 14.. Nem hagynám ott többet egyedül..

2021. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
Ha ők bent főztek, a négyéves meg kint volt egyedül, az már szög meg kalapács nélkül is gáz...
2021. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!