Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Én reagálom túl? 4 éves...

Én reagálom túl? 4 éves gyereknek igazi kalapácsot, és szöget kell adni játszani?

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni, hogy a szüleim nem normálisak. 2 órára bíztam rájuk a fiamat, és az apám szöget meg kalapácsot adott neki játszani.

Szerintük ez teljesen rendben van, én reagálom túl.


2021. júl. 12. 22:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
16%
Csak egy szimpla kérdés, mi baja lehet, ha felügyelet nélkül van odakinn?
2021. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
63%

Hm. Ha csak magamat nézem én gurultam le kiskoromban lépcsősoron. Nem mert nem figyeltek rám soha. Én voltam engedetlen. Fél pillnatra vették csak le rólam a szemüket...hasonló szituáció amikor a kertünk végében lévő tóból kellett kimenteni. Szintén egy kis időre nem volt rajtam a szemük. De nem is kell engedetlennek lenni. Elég csak a gyermeki kíváncsiság.

Nem attól kell félteni a gyereket hogy jajj elesik. Melyik gyerek nem? Feláll megy tovább. Vagy később ugyan ez biciklivel stb. De ne legyen már természetes a gyerek kezében a szeg meg a kalapács. Egyéb játék nincs? Csak amivel bajt lehet csinálni vagy saját magának kárt okozni? Egy nagyobb gyereknek még azt mondom oké. Ahogy egy hozzászólásban is volt...az apja jelenlétében együtt csinálnak valamit. De nem hinném hogy értelmes dolog ezekkel az eszközökkel egyedül hagyni.

2021. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó.

Van gyereked?

Tudhatnád h a játék nem érdekli őket. Sokkal jobbak a felnőtt használati tárgyak.

Ez tanulási folyamat.

Nyilván az érdekli őt amit lát otthon.

Mivel anya nem tologat csattogós lepkét, így aznem is olyan érdekes, mint egy fazék meg egy fakanál

2021. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!