Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mióta nagyszülők lettetek,...

Mióta nagyszülők lettetek, még többet vagytok a gyerekek nélkül,miket csináltok, mi tölti ki a napjaitokat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 02:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Miért lenne valaki kevesebbet a gyerekeivel miután nagyszülő lett, általában inkább pont utána szoktak többet egymassal tölteni hisz lehet az unokákat is látogatni.
2021. nov. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Annyira gáz ez a kérdés... Arra utal, hogy ha a pulya nincs ott, akkor már semmivel sem tudod lefoglalni magad. Én itt vagyok lassan 40 évesen, gyerekmentesen, és elkeserít, hogy nincs időm mindenre, amit csinálni szeretnék. Annyi minden érdekel, 10 élet is kevés lenne rá. A legnagyobb hobbim a munkám, imádom, de emellett max. olvasásra és természetfotózásra jut időm, a maradék 2354 dologra, ami érdekelne, már nem.
2021. nov. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1.

A gyerek+unokának több más programjuk is van, ahová nem nagyszőlőstől jár az ember.



2.

Gáz, hogy úgy írogaztsz,hogy a kérdést se érted, az agyadig nem jut fel. Akit minden érdekel, semmi nen érdeke. Látszik is.

2021. nov. 9. 05:24
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Dolgozom, tanfolyamra járok, programokat szervezünk. Ebben a hónapban megyünk strandra, kiállításra, Bécsbe vásárolni a barátnőimmel, valamint van heti egy társasjátékos, iszogatós este is baráti családokkal.
2021. nov. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hasonlók nekem is, de valahogy olyan üresnek érzem magam és a programokat időtöltésnek. Vagy csak a régi életemhez képest az?
2021. nov. 9. 06:59
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. nem tudom, én nagyon élvezem. Szeretem a gyerekem, az unokám is, de jól esik ismét azt és akkor csinálni, amit én szeretnék. Hetente egyszer átjönnek ők is, jól megvagyunk szeretjük egymást. De jó, hogy nincs egyetlen napom sem mikor unatkozom, és nem kell alkalmazkodnom.
2021. nov. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed értelmetlen.

A gyerekeim már az unokák elött is elköltöztek, saját életük volt, ebböl következöen aránylag ritkán találkoztuk velük személyesen.

Amióta nekik is lett gyerekük, semm nem változott, sem többet, sem kevesebbet nem jönnek vagy megyünk.


Emellett az életem/életünk eleve nem abból állt, hogy van gyerekünk, megvan a mindennapi életünk, munkánk, hobbik, egyéb elfoglaltságok, barátok, amik böven kitöltik az idönket.

2021. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értelmetlen, ha eddig sem érdekelték egymást csak annyira, hogy ritkán találkozzanak, kb szinte csak muszájból.
2021. nov. 9. 08:30
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

“ Értelmetlen, ha eddig sem érdekelték egymást csak annyira, hogy ritkán találkozzanak, kb szinte csak muszájból.”


Szoval kedves kerdezo, ha a te szuleid meg elnek, vagy ameddig eltek, te is heti tobbszor, rendszeresen ott logtal a nyakukon, meg a gyerekuk mellett is, igaz?

2021. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
*gyerekeid
2021. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!