Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kezdjek a nagymamámmal?

Mit kezdjek a nagymamámmal?

Figyelt kérdés
3 an élünk 2 szobás panelban. Férjem, én és a nagyim. Nagyon szerettem régen de már teljesen magutáltam amit csinál itt velünk. Szenilis, össze vissza pakol mindent , állandóan bekakil , néha már ránk sem emlékszik. Sokszor csak üvöltözni és szidni tud engem. Állandóan rosszul van és panaszkodik hogy utáljuk őt. A gyógyszereire nincs pénz, megmondtam hogy csak annyit veszek meg, amennyire odaadja a pénzt a nyugdíjból , az én kis fizetésem nem fogom erre pazarolni. Otthonba nem tudjuk rakni mert drága. Mihez kezdjünk vele?

2021. nov. 21. 09:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
35%
Kórház. Elfekvő.
2021. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
Keress vidéken neki otthont, ott kevesebb /nincs várakozási idő. Még 10 évig is kihuzhatja, be fogtok dilizni tőle és szakápolást sem tudtok biztositani neki.
2021. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a lakásában éltek ?
2021. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
54%
Elfekvő???? Jó hogy nem ledobni akarod a Tajgetoszrol. A mentalis betegseg nem halálos, elélhet akar 30 évig még. A kórház meg nem hitel, vagy idősek otthona. Nem érre való.
2021. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%
4-es, az egészet nézd. Kevés a jövedelmük, otthont nem tudnak fizetni, idegileg nem bírják. Ha okosabb tanácsod van, hajrá.
2021. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%
Mama nyugdíjától is függ, de vannak otthonok ahol a nyugdíjáért cserébe lakhat. Vidéken egy ilyen öregek otthonát keress.
2021. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%
Például a nagyi eladja a házat, az árából bemegy egy normálisabb otthonba, ti meg kerestek albérletet. Ja, hogy ingyen lakni jó a nagyinál?
2021. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mama lakása, eladni, ebből otthonba mehet.

Bár a kérdés alapján gondolom a fiatal páré a lakás, mert különben nem jutna eszébe ilyet kiírni. Ha nem a páré, hányingerkeltő a kérdés.

2021. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

5!


Megegyszer, az elfekvő nem erre való, hanem végső stádiumú betegeknek. A naygival a leírás szerint a világon semmi fizikális probléma nincs, csupán démény vagy Alzheimeres. Nem mehet elfekvőbe.

Nem derült ki, kié a lakás, hol van a nagymama gyereke vagy gyerekei, mennyi a nyugdíja, stb.

2021. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Albérletbe lakunk, amit közösen fizetek a férjemmel, a nagyi nyugdíja 37 ezer forint sajnos.
2021. nov. 21. 10:17
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!