Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Jogosan nem engedjük a képeket...

Jogosan nem engedjük a képeket megosztani?

Figyelt kérdés

Anyósomék minden képet pakolnak fel facebookra, nyilvánosan ráadásul és azt is amin pl csak mutattuk hogy kiütéses, beteg... Kértük hogy ne, nem ezért küldjük vagy engedjük hogy csináljanak ha itt vannak, mivel ők mindenkinek visszaigazolnak, akit nem ismernek azt is. Ott szakadt el a cérna hogy a gyerek arca lett telibe a profilkép meg a borítókép amin szegény pont kiütéses volt. Aztán alatta ment a ez ki? Hogy néz ki?!...kérdés áradat.


Amikor szóltunk akkor meg jött hogy " de hát ti raktok fel"

Igen, de mi csak az ismerősi körnek, aranyos képeket, nem osztható meg, nem látható másnak, profil és borítóképen pedig nem is szerepel.


2022. márc. 5. 10:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem is küldenék egyáltalán képet. Pláne ha a szép szóra nem hallgatnak.

Jelentsd a képeket, írd meg a modiknak hogy engedély nélkül tették ki a képeket, az ilyesmire harapnak mostanában!

2022. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
93%
Én csak azt nem értem, az első alkalom után miért külditek a képeket. Magatokra vessetek. Pontosan tudttok, hogy ez lesz belőle, és csakazértis ellátod őket fotóval.
2022. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
66%

Na beindult az újabb anyósszidó kommandó :)


Ja, pont el tudom képzelni, hogy valakinek az ismrősei ez ki dumával jönnek a fb-n, ha állandóan az arcukba tolja úgyis az unokát...

2022. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van, egyet értek én is veled/veletek. Semmi joga az anyósodéknak vagy bárki másnak egyáltalán kérdezés nélkül kirakni képet a gyerekről, de még rólatok sem. az meg, hogy a kérésetek ellenére is csinálja, hát felháborító. Viszont azt én is nehezen hiszem el, hogy az anyósodnak a kommentekben elkezdték kérdezgetni, hogy ez ki, stb. És azzal, hogy ti raktok ki képeket a gyerekről, hát bocsáss meg, de semmivel nem vagytok előrébb. Azt a képet bárki leképernyőfotózhatja, továbbküldheti akárkinek, attól, hogy nem megosztható. Szóval csak óvatosan azért bármilyen képek kirakosgatásával, ami egyszer felkerül az internetre, az ott is marad.
2022. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Azért kérdezik mert volt már hogy többi rokon babát pakolta ki és már nem tudják ki az, kié vagy aki nem is ismeri őket(mert mindenkinek visszaigazolnak) azt hiszi az övék.


Mi pont ezért nem rakunk ki olyat amin arca van.

2022. márc. 5. 13:01
 16/34 A kérdező kommentje:
Amúgy egyszer kaptak képeket akkor, de nem kaptak azóta csak ok fotóztak amikor itt voltak.
2022. márc. 5. 13:02
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazatok van! Én se teszek ki magamról semmit, ha pedig ők ennyire nem fogják fel a dolgokat, akkor ne is küldjetek nekik több fotót!
2022. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
57%
bocs, de te, aki a beteg, kiütéses gyerekedet fotózod, semmivel nem vagy jobb nála.
2022. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg létre hozhatsz egy csoportot ahol csak pár ember láthatja amit megosztasz, Messengerben tudsz pár embert összevonni, amit csak az lát aki benne van. Anyós meg maradjon a kötőtű-csattogtatásnál :)
2022. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
83%

Amikor szóltunk akkor meg jött hogy " de hát ti raktok fel"


Khm, bocsi, de ha ti raktátok fel, akkor mi is van azzal, hogy te nem mutatod meg az arcát? :D

2022. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!