Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti-is kicsit mérgesek lennétek...

Ti-is kicsit mérgesek lennétek ilyen helyzetben a nagyszülőkre?

Figyelt kérdés
Minden nap beszéltek, de ha 1 nap nem veszed fel a telefont csak másnap hívod vissza őket mindig felháborodnak hogy miért nem vetted fel és kifaggatnak hogy miért nem vetted fel szinte el kell számolnod vele hogy mit csináltál..
2022. márc. 30. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Én nem lennék mérges
2022. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Én se lennék mérges. Ha nem tudom felvenni, akkor visszahívom. Vagy csak gyorsan felveszem, hogy most nem jó. Vagy írok viberen, hogy majd beszélünk. Biztos aggódtak.
2022. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Én egy ilyen után azt mondtam oké ott hagyom a munkát és az iskolát. Otthon nézem velük a sorozatot, de tartsanek el.
2022. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Ne haragudj rájuk de ha nagyon zavar, akkor beszélj erről velük. Mondjuk húsvétkor, amikor nyugalom van.
2022. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
5 ös válaszoló : Na pontosan így van nálunk! Nagyon rá tapintottál a lényegre!
2022. márc. 30. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

5# Agresszív válaszoló, attól hogy neked sz@r a családod, hogy a nagyszüleid ugyanolyan összeférhetetlenek mint te, attól még a kérdezőnél nem biztos hogy ugyanaz a helyzet.


Nem mindenki híve annak hogy magára haragítsa a fél világot.

2022. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

7


De igen, messziről fellehet ismerni ilyen kis elmondásokból is, mikor a töke ki van már valakinek és nem lát megoldást. :) Főleg az olyanoknak, akik ugyanabban a problémában vannak.

Akinek kis happy az élete, meg mindenki boldog, "szercsi lávcsi" van, soha semmi konfliktus, az ilyet sosem fogja megérteni. :)

A konfliktust igenis vállalni kell, ahol szükség van rá, ha rokon ha nem.

2022. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
79%

"felháborodnak hogy miért nem vetted fel"


Ő dolguk.


"kifaggatnak hogy miért nem vetted fel"


Nem tudnak ilyet tenni.


"szinte el kell számolnod vele hogy mit csináltál"


Dehogy kell.

2022. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2022. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!