Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen az unoka?

Miért ilyen az unoka?

Figyelt kérdés
A 26 éves unoka egyszer sem látogatta meg a két éve sztrókos beteg mamáját. Míg a mama egészséges volt és ünnepekkor pénzzel tudta ajándékozni a kedves unokát, akkor még tiszteletét tette ünnepekkor a nagyszülőnél. Most, hogy ápolásra szorul és beszélni is alig tud, még telefonon sem érdeklődik felőle a rokonoktól. Milyen lelke lehet az ilyen embernek?

2022. máj. 26. 12:30
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
18%

29!


Hát ez szomorú. Mármint a hozzaallasod. Ünnepekkor kötelező pofavizit? Téged ennyire nem érdekel a csaladod? Ha majd gyereked lesz, és unokad, azt is így látod majd? Meg udvariassági latogatas? Nagyszuloknel? Nem vagy kivancsi rajuk? Szörnyű....

2022. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
31, lehet a nagyszülő viselkedése sem olyan,hogy kellemes legyen a társasága... volt egy időszak amikor velem is mindenen veszekedett mama...( kanapét nem sikerült tökéletesen letakarni és elrendezni, ahogy régen papa tette, még hozzá tette k..va kedvesen,hogy jajj, ha ezt a papa látná...) Hiába igyekeztem és így beszélt, rohadtul rossz érzés volt...
2022. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
87%

32!


Értem.... Az én nagyszüleim nem ilyenek voltak, ezért is nehéz megértenem, hogy van más típus is....

2022. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
87%

29, ha a nagyszülők szar arcok, persze, hogy nem vagyok rájuk kíváncsi. Kicsit sem érdekel, hogy család, nem a vér miatt szeretem vagy nem szeretem az embereket.

Ha nem szeretem, pofavizit. Ennyi.

2022. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
86%

Igen, engem is pénzzel akartak lekenyerezni amúgy meg nagy ívben szrtak a fejemre.


Az nem gáz, hogy majdnem meghaltam, pont nem érdekelte őket, csak a pénzt adták, mintha azzal el lehetne intézni a nemtörődömséget.


Ha a nagyi is ilyen, akkor én sem kérnék belőle.

2022. máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
71%

19-es, jelentettelek.

Provokálsz, meg undorítózol a semmire.

2022. máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
36. Az undorító szó nem trágár. Ha nem is szimpatikus a véleménye a kérdezőnek akkor is leírhatja. Nem lehet kitorolni valaki véleményét csak mert nem tetszik.
2022. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Hogy utálják itt is az emberek, ha valaki meg meri mondani az igazságot. Szánalmas senki itt a többség válaszoló. Remélem hasonló emberekkel lesztek (illetve nem lesztek) körülvéve, mint amilyenek ti magatok vagytok. Amúgy a kérdésben szereplő unokácska elég fura jellem, mrt mindig olyan pasikkal jön össze, akik jól meg szokták verni. Pedig nagyon szép, dekoratív hölgy, nem értem miért választ minden esetben ilyen párt magának. Még az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy gyerekkorában nagyon el volt kényeztetve a szülei által. Tehát a karma az ő esetében is szépen működik.
2022. máj. 28. 15:57
 39/41 anonim ***** válasza:
68%
38. Ez a TE igazságod. Nem jelenti hogy valóban így is van. Te se vagy különb ha ennyire károrvendesz azon hogy valakit vernek. Biztos nagyon rosszindulatú és feltékeny lehetsz. A karma nálad is működni fog.
2022. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

"Szánalmas senki itt a többség válaszoló."


Én normálisan válaszoltam, de erre meg kell kérdeznem, hogy akkor minek, miért teszel fel itt kérdést?

2022. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!