Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szeretem nagyim de itt lakik...

Szeretem nagyim de itt lakik szembe, és szinte mostmár mindennap átjön vagy 2xMost is például anyám hazajött a munkából 1 perce és átjött, én meg normálisan nem tudok anyámmal beszélem. Nekem már elegem van ebből az egészből!Nektek neem lenne?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 18:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
De.
2022. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
37%
Ha te egyedül fogsz majd élni,te is keresni fogod a társaságot.De ne aggódj,ha szegény meghal,akkor már nyugtod lesz.Csak lehetséges nagy valószínűség szerint,hogy akkor meg már visszaszívnád azt hogy eleged van a mostani helyzetből.
2022. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
55%
Nem lenne. Mi az a nagy megbeszélnivaló amit a mamád elől titkolni kell? Biztos nem marnám el a magányos nagyimat puszta hisztiből, mint egy kölyök aki féltékenykedik anyuci osztatlan figyelmére..
2022. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

De. Így volt 15 évig. Amint beparkoltam a kocsival, hazaértem a suliból vagy a munkából, vagy akárki más a családból, ő már itt volt. Sokszor haza se értünk, már benn ült a konyhában, önbejáró volt.

Képes volt itt ülni egy órát...vagy kettőt, aztán haza ment egy órára és még vissza jött 2 órára.

Konkrétan semmit nem lehetett csinálni tőle, mert kinn kellett ülni vele a nappaliban, és hallgatni a pletykáit, meg az életét. Ha mostunk, főztünk, takarítottunk, nem ültünk le vele, akkor megsértődve hazament és vissza jött egy óra múlva, amikor már pihentünk volna a házimunka után, hogy továbbra is üljünk a nappaliban és ő mondhassa a hülyeségeit.


15 évig kb megkeserítette az életünk. A szüleim konkrétan egyszer fogták magukat és kitessékelték, nem a szebbik módon. Többet nem jöhetett hozzánk és én mindennap hálát adok ezért, ha nagyanyám, ha nem.

2022. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%

"Mi az a nagy megbeszélnivaló amit a mamád elől titkolni kell?"


Akkor megkérdezem, miért, mi köze van bármihez is a mamának? :)

2022. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
31%
Ja, hogy az öreget másoknál alap hulladéknak nézni, elmarni? Nálunk emberszámba vesszük.... Akkor is ha éppen hisztis a tini pi.csa, amiért nem róla szól minden
2022. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%
6os, épp a mama jár minden áldott nap a nyakukba. Az pedig jogos, ha lenne olyan, amit csak az anyjának akar elmondani.
2022. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
33%
Talán a mama magányos-és csak úgy mellékesen családtag. A családtag meg nem a "nyakamra jár" . Mit kéne csinálnia, ülni a négy fal között egyedül, mikor egy köpésre van tőle akiket a családjának hisz? Az már biztos hogy a tündibüldi unokájának csak kolonc szegény nénike. De nyakamat rá hogy a néni pénze kell a kis hisztériásnak...
2022. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2022. júl. 6. 18:56
 10/39 A kérdező kommentje:
Egyetertek 6os.
2022. júl. 6. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!