Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szeretem nagyim de itt lakik...

Szeretem nagyim de itt lakik szembe, és szinte mostmár mindennap átjön vagy 2xMost is például anyám hazajött a munkából 1 perce és átjött, én meg normálisan nem tudok anyámmal beszélem. Nekem már elegem van ebből az egészből!Nektek neem lenne?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 18:20
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
30%
Na majd, ha ti is megöregedve egyedül éltek és nem tudjátok elfoglalni magatokat, emberek között szeretnétek lenni, társalogni, pletykálkodni, benne lenni az ÉLETBEN, akkor majd átérzitek, hogy milyen ez.
2022. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
79%
#11, ki a f*sz tehet róla, ha te nem tudod elfoglalni magadat? És nincsenek emberi kapcsolataid, akikkel pletykálkodhatsz? Vagy úgy gondolod, hogy a magad teremtette űrt a gyerekeidnek/unokáidnak kell betölteni?
2022. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Szerintem a mi generációnk meg a szüleink generációja már elfogja magát tudni foglalni az internettel stb már más világ lesz én úgy érzem.
2022. júl. 6. 19:07
 14/39 anonim ***** válasza:
87%
Családtag, persze, nem is az a baj, csak ettől függetlenül nem tartozik rá minden, meg mondjuk míg nekem élt a mamám, ha jött valaha is, akkor rá volt figyelve, stb, most ezt mindennap azért kissé kellemetlen tud lenni, a magam dolgával mikor foglalkozzak, éjjel? Nálunk mondjuk pont ellenkező volt, könyörögni kellett érte kb, hogy jöjjenek el.
2022. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
20%
Egyetértek
2022. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
25%
13.:Nálad már most is más világ van.Mivel inkább ide írsz,itt válaszolgatsz idegeneknek,semmint a nagyidhoz átmennél inkább,megkérdezni hogy van és beszélgetni vele,hogy ne unatkozzon szegény.Emberségből megbuktál gyermekem.
2022. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
85%

Sosem élnék a gyerekem nyakán és én sem venném örömmel,ha ő lenne itt állandóan.

Inkább heti egy-két óra örömteli találkozás, beszélgetés,mint a kullancskodás.

Láttam már nem egy öreget azért elhanyagolni,mert agyára ment a gyerekének,unokájának, beleszólt mindenbe, okostojás volt. A magány nem ok a más életének tönkretételére.

Nagyim míg élt nem ilyen volt, ő is azt mondta, aranyos az unoka,de azért ha becsukódik az ajtó utána, akkor is jó. Mindenkinek kell énidő, vagy családi idő, de nem mindig ugyanazzal !

És már nem vagyok fiatal, sem hisztis. Tíz éves már az unokám is.


59 f

2022. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is elegem lenne.
2022. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
92%
Hozzánk évtizedekig mindennap eljött a nagymama nővére, de ő nem igényelte a nappaliban való bájoskodást, hanem ha a konyhában voltunk, ő is leült kinn, pucolta a zöldséget velünk, segített panírozni, belefolyt minden munkába. Nem volt útban.
2022. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
40%

"Akkor megkérdezem, miért, mi köze van bármihez is a mamának? :)"


A mamának pont annyi köze van a kérdező anyjához, mint a kérdezőnek.

Mellesleg ha anyádat zavarja, majd szól. Meddig van ott? Később nem tudsz anyukáddal beszélni?

2022. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!