Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Sértő, ha eladom, amit anyám...

Sértő, ha eladom, amit anyám vett a gyerekemnek?

Figyelt kérdés

Elektromos autó, hatalmas. Mostanában a két gyerek összekap, kétszemélyes lenne jó, ők is azt szeretnék.

De akkor ez menne, lakásban lakunk, nincs hely mindennek, így is frászt kaptunk, mikor vette anyám.

Hogy ő megsértődik, az garantált, arra lennék kíváncsi, valóban sértő? Nekem legfeljebb kicsit kellemetlen.



2022. júl. 26. 15:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó, gondolom eszedbe se jutott az hogy esetleg a nagyszülőknek csak a legolcsóbbra volt pénze?
2022. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%

#21, eszembe jutna, ha így lenne, de:

-lenne pénzük másikra,

-világosan elmondtuk, hogy nem várjuk el mástól ezt a kiadást,

-elmondtuk, hogy inkább dobjunk össze valami értelmes dologra együtt és akkor nem hiába fizetnek.


Egyik ajándékot sem kértük, sugalltuk vagy javasoltuk nekik, mégis felülbírálják azt, amit mondunk. Elmondtuk, hogy mindent megszerzünk a gyerekeknek, mégis olyan dolgokat hoznak, amivel szerintük játszania kéne a gyereknek, nem olyat, ami valójában érdekli. Innentől nekem nem dolgom bólogatni és gyűjteni a holmit.

2022. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, hogy hány évesek, de szerintem meg lehet velük értettni, hogy egyszerre csak egyikük használhatja. Egyébként meg a kettes válaszolót is jól letorkoltad, de miért? Nincs igaza? Egyébként meg tiszta jó indulatból írta a válaszát -gondolom-, szóval nem értem, hgy miért kell ilyen stílusban írkálnod.
2022. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
81%
23, állítólag az egy éves gyerek vitatkozik rajta...
2022. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
25%
Add el, cseréld el. Minek tartogass egy stresszforrás, fölösleges holmit? Ha ezen anyós megsértődik, mondd el hogy az autó több gondot okoz mint örömet és kész.
2022. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy az miért nem opció, hogy Juliska mama, arra gondoltam, hogy mivel a gyerekek együtt szeretnének autózni, kinéztem egy nagyobbat. Viszont mivel elég drága, kipótolnánk annak az árából, amit tőled kaptunk. Ugye nem gond, ha eladom, és veszünk belőle egy praktikusabbat?
2022. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekeket nevelni a leggazdaságosabb emgoldás. 10 percet te mész vele aztán átadod 10 percre pl.
2022. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%
És mekkorák a gyerekek? A bölcsiben, oviban majd a játékok felét kidobják miattuk?
2022. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
86%
Azért szabadulnál meg egy játéktól, amit a nagy szeret, mert a kicsi hisztizik, hogy ő is azzal akar játszani? Bocs, de ez nonszensz. Pontosan jó alkalom ez arra, hogy elkezd rászoktatni a gyereket, hogy nem minden az övé.
2022. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem lehet! Az ő kölkei hiper szuper jól neveltek és szentek, és mi vagyunk a hülyék mert nincs gyerekünk, és egyébként is bekaphatjuk :)
2022. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!