Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Sértő, ha eladom, amit anyám...

Sértő, ha eladom, amit anyám vett a gyerekemnek?

Figyelt kérdés

Elektromos autó, hatalmas. Mostanában a két gyerek összekap, kétszemélyes lenne jó, ők is azt szeretnék.

De akkor ez menne, lakásban lakunk, nincs hely mindennek, így is frászt kaptunk, mikor vette anyám.

Hogy ő megsértődik, az garantált, arra lennék kíváncsi, valóban sértő? Nekem legfeljebb kicsit kellemetlen.



2022. júl. 26. 15:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul esett,ezért 8 éves korúk óta nem veszek ruhát.Játékokkal sosem volt gond.
2022. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
45%
A nagyszulokkel nem lehet osszeulni es megbeszelni , hogy milyen jatekot vegyenek? Mert ertem en hogy jot akarnak es oromet okozni de nem koltozhettek ki a lakasbol ezert . A masik hogy ha folyamatosan feszultseget szul a ket gyerek kozott az nem valami jo ! Elore lekene ulnotok a nagyiekkal atbeszelni hogy mi lenne praktikus egy lakasban amivel mindketto gyerek tud jatszani egyszerre!
2022. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!