Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Sértő, ha eladom, amit anyám...

Sértő, ha eladom, amit anyám vett a gyerekemnek?

Figyelt kérdés

Elektromos autó, hatalmas. Mostanában a két gyerek összekap, kétszemélyes lenne jó, ők is azt szeretnék.

De akkor ez menne, lakásban lakunk, nincs hely mindennek, így is frászt kaptunk, mikor vette anyám.

Hogy ő megsértődik, az garantált, arra lennék kíváncsi, valóban sértő? Nekem legfeljebb kicsit kellemetlen.



2022. júl. 26. 15:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%

"Mostanában a két gyerek összekap."


Talán meg kéne nevelni őket.

2022. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%
Mondd azt neki, hogy elromlott, nem tudták megjavítani, de a gyerekek annyira szerették, hogy újat vettél :D
2022. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
95%
Attól tartok h a kétszemélyesen meg azon marnák egymást, h melyikük vezessen.
2022. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
81%
Lehetne venni mégegyet de gondolom drága egy ilyen játékautó
2022. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%
Tanuljanak meg a gyerekek viselkedni. Millió eset lesz, amikor nem csinálhatnak egyszerre ugyanazt.
2022. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
41%
Add el és add vissza a pénzt anyádnak, megindokolva a dolgot.
2022. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Lehetne venni, ezen is gondolkodtunk, de ahhoz már tényleg túl kevés a hely, szóval nem. És amíg mindent együtt csinálnak, addig felesleges is.

Az az ötlet viszont egész jó, hogy vigyük el anyámékhoz, ha beleegyezik.

2022. júl. 26. 16:48
 18/32 anonim ***** válasza:
43%

Nézd, ha a te gyereked megérti egy évesen, hogy várjon türelemmel, igazat adok


Egy évesen veszekszik az elektromos autón? Aha.

2022. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
76%
Nevelés csodái.
2022. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
72%
Én jártam úgy, hogy kinéztünk egy nagyobb járművet a gyereknek, elmondtuk ezt nagy vonalakban a nagyszülőknek is. Nem sokkal később vettek egyet, a leggagyibb verziót, ami elérhető. De mivel vettek, ugyanarra funkcióra nem illik másikat venni, igaz? 1-2 hónap után megelégeltem és eltettük, megvettük a kiszemelt játékot. A másikat eladni se tudom, annyira olcsó, így csak a helyet fogja, el fogom ajándékozni. Azóta még legalább 4 alkalommal jöttek legalább 1 méteres dobozos ajándékkal, mind gyenge műanyag és összeszerelve óriási. Egyiket sem tartottuk meg. Illem ide vagy oda, ők is megkérdezhették volna, hogy kell-e az újabb fél szobányi akármi. Van olyan is, amit odaadtak és rögtön mondták, hogy viszik az autóba. Azonnal mondtuk, hogy marad, nem tudjuk kerülgetni a lakásban, majd náluk élvezik a gyerekek. Az illem miatt nem fogok hallgatni és szenvedni, különben sose lesz vége.
2022. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!