Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Lenne értelme felvenni vele a...

Lenne értelme felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy papám, akit soha nem ismertem. Anyukám apukájáról van szó, ő életében összesen kb. kétszer látta, utoljára 39 éve..

Mostanában gondolkodtam azon, hogy fel-e vegye vele a kapcsolatot, de anyukám ezt egyáltalán nem támogatja, mert haragszik rá (amit meg is tudok érteni). Nem tudom, hogy mit tegyek, mert fel szeretném őt keresni



2023. febr. 7. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Meg lehet próbálni de érdemes a legrosszabb forgatókönyvre készülni, hogy ne csalódj.

Elképzelhető hogy ő nem akar veled találkozni. Persze az is lehet hogy megbánta hogy nem vett részt anyukád életében de nem tudta hogy vegye fel a kapcsolatot a szégyen és a bűntudat miatt, de ez a kevésbé valószínű.

Meg igazából én elképzelni nem tudom az ilyen szitukat, hogy becsengetsz és üdvözlöd majd közlöd hogy te vagy a sosem látott unokája akit nem keresett...és utána tücsökciripelés?

2023. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha úgy érzed, hogy egész életedben bánnád, ha nem kerested fel, akkor inkább tedd meg. Veszíteni nem veszíthetsz semmit.
2023. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Tehát anyud végigszenvedte az eddigieket apa nélkül, de majd a nagy és okos gyereke jól megbocsát annak aki anyukának életre szóló fájdalmat okozott. Nincs jobb dolgod, mint kavarni? Ha esetleg van még valami régi haragosa anyudnak, őt is illene ám felkeresned, had érezze anyu, mennyire szereted őt.
2023. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem sok lenne.
2023. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszafelé nem kavarunk. Ez a sorban előtted állók ügye, te nem zavarhatsz bele.
2023. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%

Én kiváncsi lennék, megnézném. Esetleg úgy, hogy nem is tud róla, először.


Meg aztán ha normális, meghallgatnám az ő felét is. Csak hogy tudjam. Amíg még lehet.

2023. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!