Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hány éves korotokig éltek a...

Hány éves korotokig éltek a nagyszüleitek?

Figyelt kérdés
Én idén leszek 30 és még él egyik nagymamám és egyik nagypapám. Sokak szerint ez már jónak számít, mert a legtöbb embernek ennyi idős korára már nem élnek, de az utóbbi évtizedekben növekedett a várható élettartam, így már egyre kevésbé lesz ritka a dédunokákat is megélni. Nekem az utolsó dédnagymamám 12 éves koromban halt meg.

2023. febr. 9. 10:31
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
34%
nekem az anyai nagymamám él már csak sajnos.77éves de úgy érzem hogy soha nem fog meghalni és én előbb elpatkolok mint ő.
2023. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Legtovább anyai nagyanyám élt, 9 éves koromban meghalt. Anyai nagyapám már nem élt mikor megszülettem, apai nagyszüleim nagyjából egy időben kb 4-5 éves koromban hunytak el.
2023. jún. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok. Apai ágon mindkét nagyszülő él még. Anyain, a nagymamám 4 éves koromig élt, nagypapámat pedig már nem is ismertem.
2023. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!