Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nemrég volt bál az iskolába,...

Nemrég volt bál az iskolába, és a mama nem engedett el?

Figyelt kérdés
17 éves elmúltam, fiú vagyok. Nagyszülőkkel élek, és a mama nem engedett el az iskolai bálra, mivel nem engedte meg, hogy olyan későig ott legyek. Általában már 7 órakor aludni kell este. Igazságtalannak érzem, hogy minden osztálytársam ott lehetett a bálon, ami éjfélig tartott, csak én nem. Jogos a kiakadásom?
2023. márc. 17. 16:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Jogos. Kezdd el kitolni a határokat, különben 30 évesen is mama szava lesz a döntő. Fogod magadat és mész.
2023. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%

Jogos.

Az ilyen öregasszonyokra szokták rávágni a nagykorú gyerekek az ajtót és úgy lécelnek le, hogy vissza se néznek. A mama meg hüppögve panaszkodik: de hát én mennyi mindent megtettem érte..

Legközelebb majd csak indulást előtt tájékoztasd arról, hogy mikor érkezel.

"Csá mama, indulok, majd éjfélkor jövök"

2023. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
2023. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
60%

Már megint te? :D

Keress játszódélutánt vagy játszóházat a környéken. Az 5-6 éves korosztály könnyen tud majd azonosulni a problémáddal + mamád mehet kísérőnek.

2023. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
44%

4


Miért kell degradálni mások problémáit? Ettől többnek érzed magad?

2023. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Az előző kérdést is én írtam fel..

Ti hogyan fogadnátok, ha a mamátok nem engedne el az iskolai programra, ahol minden osztálytársatok ott van? Gondolom örülnétek neki..

2023. márc. 17. 17:04
 7/43 anonim ***** válasza:
93%

6


Ülj le beszélni a mamáddal. Már lassan 18 leszel, jó lenne ha úgy is kezelne.

2023. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%

Arról, hogy naponta ide kiírod, hogy mit nem engedett meg öreganyád, semmi sem fog változni! Vagy otthon teszel valamit, vagy tűröd tovább.

Ennyi.

2023. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%
Igen, szerintem is, ahogy a 2-es írja, közölnöd kell vele a dolgokat és neked is fel kell állítani a határokat, nem csak nekik. Pl ekkor és ekkor lesz a középiskolai bál, kötelező program, kb mikor érkezel haza, még jobb, ha egy barátoddal megbeszélitek, hogy nála alszol és másnap nappal mész haza.
2023. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
93%
A másik meg hogy amikor csak lehet, dolgozz is valamit, ha majd tovább tanulsz, akkor is dolgozz mellette mindenképpen egy kicsit és kezdj el félre rakni. Ezzel meg tudod alapozni majd az első albérletedet, autót stb
2023. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!