Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hol lehet nagyszülőt keresni/b...

Hol lehet nagyszülőt keresni/bérelni?

Figyelt kérdés
Fiatalabb fiu vagyok. Sajnos én csak a nagymamámat ismertem aki már egy jó ideje eltávozott. Szeretnék találni egy nagymamát, nagyapát akiknek az unokája lehetnék. Hol tudnék ilyet keresni?
2023. máj. 7. 08:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Így belegondolva, még éltek is a nagyszüleim, a 90-es évek idején - 14-15 évesen -voltam enyhén hasonlatos nexusban az akkor már hatvanegynéhány éves,és akkoriban már tizenpáréve nyugdíjban levő (azóta rég elhunyt) olasztanárommal, akitől rengeteg mindent kaptam (úgy tudásban, mint tárgyiasultan,utóbbi terén ilyen tankönyvekre, szótárakra, mesekönyvekre, stb. stb. gondoljatok), de egy másodpercig nem volt kimondva, hogy na ő most nekem fogadott akárkicsodám lenne. Egyszerűen szerettem odajárni, már az akkori árakhoz képest is nevetségesen olcsó volt, remek órákat tartott (fantasztikus tudása volt, akkoriban - 15 éves fejjel - egyenesen lenyűgözött - ő meg érezte, hogy nem sok van már neki hátra és szívesen nekem adott ezt-azt. Aztán hamarosan meg is halt.)
2023. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!