Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért aláztak meg a nagyszüleim?

Miért aláztak meg a nagyszüleim?

Figyelt kérdés

Elmondtam nekik, hogy beszélgetek egy lánnyal, mivel felhozták a témát. Aztán csak annyit kérdeztek, hogy: "Ugye nem k*rva?"


Nagyon kellemetlen volt nekem, és nem is igazán értettem miért kérdeztek ilyet.



2023. júl. 5. 20:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%

Tekintve hogy ilyen lelki sérülést okoztak ezzel az ártalmatlan kérdéssel, hogy férfi létedre kérdést írsz ki ezzel kapcsolatban egy anoním fórumra, mert annyira érzékenyen érintette a lelkivilágodat, gondolom azért kérdezték mert magukban elkönyveltek egy olyan gyíknak aki képtelen felszedni 1 csajt ezért meglepődtek és egyből arra gondoltak hogy csak egy qva áll veled szóba.


Dr. Juhász - klinikai szakpszichiáter

2023. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Tudod mikor vagy te Dr Juhász Klinikai pszichiáter elég szánalmas lenne ez az itt beírt agyhalott válaszod vagy NEM VETTEK FEL AZ EGYETEMRE,HÁT MEGÉRTEM.
2023. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 NTBS ***** válasza:
32%
Ebben, hol van a megalázás?
2023. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk én nem járnék ilyen tahókhoz, mint a nagyszüleid.


Mekkora prasztnak kell lenni ehhez?

2023. júl. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

"Én nem látom ebben a te megalázásodat"

Akkor nyisd ki a szemed! Az talán nem a kérdező megalázása, hogy azt feltételezik róla, hogy kurvázik?

2023. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%
Na nekem az is az eszembe jut még, ha ez az első alternatívájuk és ilyen "finoman,tapintatosan" előadva, evvel - egyébként tudat alatt el is akarták venni a kedvedet, fő a "jóindulat" - hogy megnézném a fiatalkorukat, mert hidd el abból indultak ki.
2023. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%

Mondd a maminak, hogy meseljen a tollfosztasrol.


Az oreglanyok benn a hazban ettek a libatollat, a ferfiak iszogattak, a legenyek meg a pajtaban dugtak az elado sorban levo lanyokat.

Nem e?

Ezt egy 83 eves bacsika meselte nekem.


Nem 1:1-ben, volt ott 1 lany- 2 legeny, sot 1 lany -3 legeny felallas is.

:-)


Erkolcsos eletet eltek, az a lenyeg.

2023. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
Igen, teged alaztak meg, de hogy miert, plane nem tudom. Nem veszik komolyan, hogy ennyi idosen lehet eleted. Vagy viccesnek hiszik magukat, bar ez sosem volt vicces, otven vagyok, ilyet nem hallottam. Remelem, nem sok vizet zavarnak az eletedben.
2023. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!